Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — září 2019

Cosmetikabio

Cosmetikabio

Česká značka Cosmetikabio spojuje produkty, které jsou jedinečné. Její majitelkou je Michaela Kochanová, která vlastní i značku veganské dekorativní kosmetiky Cosm'etika.

Michaela Kochanová byla původně zemědělský inženýr pracující v laboratoři. Vzhledem k tomu, že byla vegetariánkou a později vegetariánkou, zjistila, že Jejím sněm je vyrábět vlastní kosmetiku. V roce 2008 stala prodejcem přírodní kosmetiky. Sortiment značky, která je 100% vegan, a tedy Cruelty-free, se postupně rozruší - přibyl přírodní deoderant v podobě kamence známý pod názvem Alun. Alun, nebyly přírodní krystalový deodorant (jinak se mu takové říká kamenec) je průhledný, ručně broušený krystal, který má do sebe zasazen praktický přírodní provázek, za který ho Můžete pověsit a nechat oschnout. Deodorant nijak nevoní a proto ho lze kombinovat s jakýmkoli parfémem. Další rok pak spatřila světlo světa řady barev na vlasy, které jsou vyrobeny na bázi henny a dalších bylinek jako indigo, amla.

Později se do kosmetické rodiny přidala konjakové houbička. Je to asi jediná kosmetická pomůcka, kterou se odlíčí i bez podpor čisticího mlíčko nebe mýdla. Houbička je čistě rostlinná původu. Na rozdíl od mořských hub, které jsou živočichové. Díky pórovité struktuře houbička pojme velké množství vody a při čištění pleti v sobě zadrží nečistoty.

Nejširší produktovou řadou jsou přírodní barvy na vlasy. Celkem patnáct odstínů a bezbarvá péče. 100% čisté produkty vyrobené pouze ze sušených rostlin. Nejedná se o žádné extrakty ani chemii. Tento Způsob barvení a ošetřování vlasů má mnohatisíciletou tradici. Je vhodný i pro nejcitlivější pokožku. Že kvalita produktů je zaručena potvrzuje certifikace surovin a certifikace produktů jako CPK a registrace u Vegan Society.

Komentáře