Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Představení značek — prosinec 2017

100% Pure

100% Pure


Jsem hrdá na to, že se v obchůdku objevila i výjimečná značka 100% Pure. Zakladatelka značky je Susie Wang, která se narodila v Soulu v Jižní Korei a vždy ji to táhlo k přírodě a přírodní kosmetice. Na vysoké škole pochopila, jak škodlivé mohou být syntetické látky v kosmetice, a proto se rozhodla vydat se zcela jinou cestou. A tak v roce 2005 vznikla značka 100% Pure. Ta dbá nejen na složení svých produktů, ale také na to, že kosmetika ani žádná její složka není a ani nikdy nebude testovaná na zvířatech. Značka zachraňuje opuštěná zvířata a poskytuje pro ně finanční pomoc. 

100% Pure je výjimečná i díky pigmentům. Použití fruit pigments, tedy barevných pigmentů z ovoce, je převratný objev v kosmetickém průmyslu. Nápad využití ovocných pigmentů v dekorativní kosmetice Susie dostala při sklizni ostružin, které jí obarvily prsty. 100% Pure používá ke zbarvení rtěnek, make-upů, tvářenek, řasenek, očních stínů a dalších výrobků dekorativní kosmetiky pouze ovoce a jiné rostlinné pigmenty. 

K dalším výhodám značky patří, že je:

  • BEZ škodlivých toxinů
  • BEZ umělých barviv
  • BEZ umělých vůní
  • BEZ syntetických chemických konzervačních látek

Výrobky jsou čisté, biologicky odbouratelné a jsou baleny do obalů, které jsou z recyklovaných plastů, skla, plechovek od limonád a papíru. Na potisk obalů se používá netoxický inkoust ze zeleniny. Zajímavé je to, že produkty neobsahují žádnou vodu. Voda je nahrazena čistou šťávou z bio Aloe vera a hydrosoly z bio růže. Jako přírodní konzervant se používá  rozmarýn, tymián, oregano, vodilka kanadská a zimolez japonský. Kromě medu, proposilu a včelího vosku nenajdete v produktech žádné živočišné složky. 

V obchůdku od této značky máme:

Komentáře