Ještě 700 Kč a kurýr je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu kurýrem máte zdarma

Testujeme za Vás — září 2019

Krásné pleťové séra od Ere Perez

Krásné pleťové séra od Ere Perez

Ere Perez je v eshopu již nějaký ten pátek. Velmi mě potěšilo, že si našla fanoušky, mezi které jsem se zařadila i já. Nabízí pestrou dekorativní kosmetiku, pleťovou kosmetiku a šikovných pomocníků na líčení. V dnešním článku se trochu lépe podíváme na pleťové séra, které jsou si podobné, ale každé je výjimečné jinak.

Zelené povzbuzující sérum

Začala bych tímto bestsellerem, který jsem si oblíbila okamžitě, jak jsem ho použila. Rukama mi prošlo hodně kosmetiky, ale jen zřídka se tak nadchnu jako teď. V skelné lahvičce s kapátkem je 30 ml zeleného séra. Vypadá jako zelené smoothie, které si člověk s oblibou připravuje. Myslím, že jsem ještě nic tak zelené neměla a velmi se mi to líbí.

Pokud byste se mě zeptali, jak voní, asi bych řekla, že zeleně. Nevím to jinak popsat. Má takovou barvu jako zelená kosmetika Mohou za to ingredience, které obsahuje - chlorofyl, špenátové listy, malinové semínka nebo alfalfa. Má lehkou tekutou konzistenci, která vyhovuje zejména v horkém počasí, protože se velmi rychle vsákne a nezanechává po sobě mastný ani lepkavý film. Krátce po aplikaci můžete nanést krém nebo make up. Je lehké, velmi příjemné a pokud máte normální nebo smíšenou pleť jako já, může postačovat na den místo krému.

V první řadě musím vyzdvihnout vynikající hydratační účinky. Pleť je hydratovaná, jemná a vyhlazená. Je pevnější a pružnější, velmi příjemná na dotek a doslova září. Jak jsem zmínila, pokud pleť není suchá, někdy jí postačí jen toto sérum. Vhodné je pro všechny typy pleti a úlevu od podráždění přináší i citlivé pleti. Výsledky vidno velmi rychle, už v prvních dnech používání. Nedivím se, že patří k nejprodávanějším produktem této značky. Sama jsem ho zařadila do denní rutiny a už se ho nevzdám.

Cypřišový pleťový nektar

Stejně balený je i cypřišový pleťový nektar. Rozdíl je v barvě, která je zlatavá a spíše vypadá jako olejíček. Uznávám, že oba vypadají krásně a rozdělila jsem si je tak, že zelené je na den, zlaté na noc. Můžete je ale používat dle svého gusta - ráno i večer totéž nebo je budete střídat.

Toto voní hezčí. Velmi příjemně, květinově a něžně. Zatímco to zelené voní jako nějaká superpotravina, toto voní jako krásný exotický květ. Ani jedna z vůní ale není velmi výrazná, takže se není třeba bát přílišné parfemace. Obsahuje antioxidanty a vitamíny z australského cypřiše, kamélie, jasmínu či rýže. Složky jsou přírodního původy a dáváte si tak na obličej to nejlepší a nejčistší.

Nektar je lehký, ale o něco mastnější jako zelené sérum a aplikuji jej na navlhčenou pokožku. Tak se výborně vsákne a nezůstane po něm mastná pleť. Nádherně ji provoní a tím se to teprve začíná. Přispívá k mladistvé, zdravím zářící pokožce. Výborně hydratuje, zpevňuje a vyhlazuje pleť. Zbaví ji jemných linek a vrásek. Je svěží, s růžovým nádechem bez stopy únavy. Večer ho používám namísto séra a ještě na něj nanesu tenkou vrstvu krému. Ráno se vzbudím s krásnou a zářivou pletí.

Jsou skvělé, jsou výjimečné a velmi kvalitní. Každé jinak voní, má trošku jinou konzistenci a barvu. Společné mají ale to, že o pleť se výborně postarají a dokáží jí pomoci rozkvést do krásy. Pokud ji budete pravidelně čistit, séra proniknou hluboko do pokožky a naplno ukáží svou sílu.

Komentáře