Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Testujeme za Vás — květen 2020

Pleťová séra od Ere Perez

Pleťová séra od Ere Perez

Ere Perez máme v e-shopu od minulého roku. Velmi mě potěšilo, že si tato značka našla hned od začátku své fanoušky, mezi které jsem se zařadila i já. Australská značka nabízí dekorativní kosmetiku, pleťovou kosmetiku a šikovné pomocníky na líčení. V dnešním článku se podíváme na pleťová séra, která jsou na první pohled podobná, ale každé je výjimečné jinak.

Zelené povzbuzující sérum

Začala bych tímto bestsellerem, který jsem si oblíbila okamžitě, jak jsem ho použila. Rukama mi prošlo hodně kosmetiky, ale jen zřídka jsem se nadchla tak, jako v případě tohoto produktu. Ve skleněné lahvičce s kapátkem je 30 ml zeleného séra. Vypadá jako zelené smoothie, které si člověk s oblibou připravuje. Myslím, že jsem ještě nic tak zeleného neměla a velmi se mi to líbí :-)

Pokud byste se mě zeptali, jak voní, asi bych řekla, že zeleně. Nevím, jak vůni jinak popsat. Mohou za to ingredience, které obsahuje - chlorofyl, špenátové listy, malinová semínka nebo alfalfa (vojtěška). Má lehkou tekutou konzistenci, která vyhovuje zejména v horkém počasí, protože se velmi rychle vstřebá a nezanechává po sobě mastný ani lepkavý film. Krátce po aplikaci můžete nanést krém nebo make-up. Sérum je lehké, velmi příjemné a pokud máte normální nebo smíšenou pleť jako já, může postačovat na den místo krému.

Co se týká účinků, v první řadě musím vyzdvihnout vynikající hydratační účinky. Pleť je hydratovaná, jemná a vyhlazená. Je pevnější a pružnější, velmi příjemná na dotek a doslova září. Jak jsem zmínila, pokud pleť nemáte suchou, můžete někdy použít místo krému pouze toto sérum. Vhodné je ale samozřejmě pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Výsledky vidíte velmi rychle, už v prvních dnech používání. Nedivím se, že patří k nejprodávanějším produktům této značky. Sama jsem ho zařadila do denní rutiny a už se ho nevzdám.

Cypřišový pleťový nektar

Stejně balený je i Cypřišový pleťový nektar. Rozdíl je v barvě, která je zlatavá a spíše vypadá jako olejíček. Uznávám, že séra jsou krásná a rozdělila jsem si je tak, že zelené je na den, zlaté na noc. Můžete je ale používat dle svého gusta - ráno i večer totéž nebo je střídat.

Vůně u cypřišového nektaru je hezčí. Voní květinově a něžně. Zatímco zelené sérum voní jako nějaká superpotravina, toto voní jako krásný exotický květ. Ani jedna z vůní ale není velmi výrazná, takže se nemusíte bát přílišné parfemace. Nektar obsahuje antioxidanty a vitamíny z australského cypřiše, kamélie, jasmínu a rýže. Složky jsou přírodního původu a tak máte jistotu, že si na obličej dáváte jen to  nejlepší a nejčistší.

Nektar je lehký, ale o něco mastnější než zelené sérum. Aplikuji ho na navlhčenou pleť. Tak se výborně vstřebá a nezůstane po něm mastná pleť. Nádherně ji provoní a tím to teprve začíná :-) Přispívá k mladistvé a zářící pokožce. Výborně hydratuje, zpevňuje a vyhlazuje pleť. Zbaví ji i jemných linek. Pleť je po něm svěží, s růžovým nádechem bez stopy únavy. Večer ho používám namísto séra a ještě na něj nanesu tenkou vrstvu krému. Ráno se vzbudím s krásnou a zářivou pletí.

Pleťová séra od Ere Perez

Jsou skvělá, jsou výjimečná a velmi kvalitní. Taková jsou séra od Ere Perez. Každé jinak voní, má trošku jinou konzistenci a barvu. Společné mají ale to, že se o pleť výborně postarají a dokáží jí pomoci rozkvést do krásy. Pokud budete pleť pravidelně čistit, séra proniknou hluboko do pokožky a naplno ukáží svou sílu.

Komentáře