Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Testujeme za Vás — červenec 2019

Moje zkušenost s Alphanovou

Moje zkušenost s Alphanovou

Léto je čas, kdy se s radostí vrháme do přírody a užíváme si sluneční paprsky. Všichni ale víme, že bychom svou pokožku před sluncem měli chránit. Značka Alphanova nabízí velké množství přípravků na opalování pro miminka, děti i dospělé. 

Opalovací krém ve spreji SPF 15

Rozhodla jsem se pro Vás vyzkoušet opalovací krém ve spreji se SPF 15, který Alphanova nabízí. Kromě něj je ještě v nabídce SPF 30 a 50. Musím říct, že dnes superlativy šetřit nebudu, protože jsem s ním velmi spokojená. Objem je 125 gramů a balení má ideální velikost, v kufru nezabírá mnoho místa a vejde se všude. Na aplikaci slouží pumpička. Zpočátku je potřeba ji mačkat opakovaně a déle, ale když se rozběhne, jde skvěle. 

Moje zkušenost s Alphanovou

Opalovací krém velmi pěkně voní - sladce a lahodně. Stejně tak po něm voní i pokožka. Krém má řídkou konzistenci a je bíle zabarven. Zajímalo mě, jestli po něm nezůstane bílá i pokožka, ale nezůstane. Pokud se dobře rozetře, nezůstávají po něm bílé fleky. Pokožka po něm není ani lepkavá, ani mastná. Krém je voděodolný, ale neznamená to, že vydrží všechno. Po koupání nebo při větším pocení je potřeba ho aplikovat opakovaně, aby se nesnížila jeho účinnost. Krém s jojobovým, tamanu a slunečnicový olejem, výtažkem z aloe vera, bambuckým máslem a skvalanem pokožku nejen ochrání před spálením, ale zároveň o ni pečuje a zvláčňuje ji. S přírodními opalovacími krémy ještě nemám mnoho zkušeností, ale jsem nadšená. Evidentně jsem začala se super značkou, která je velmi dobrá i na suchou a atopickou pokožku.

Zklidňující gel po opalování

Druhým dokonalým kouskem je Zklidňující gel po opalování. Pokožka po opalování potřebuje zklidnit a regenerovat a s tím pomůže znamenitě. Na rozdíl od krému je obal gelu modrý a také má šikovnou pumpičku na dávkování. Voní svěže, mně připomíná citrusy. Jeho konzistence je tekutá a výborně se roztírá po pokožce. Téměř okamžitě se vsákne a nezanechává lepkavý pocit. Po aplikaci se klidně můžete obléknout a oblečení se nezašpiní. Pokožku zklidňuje a osvěžuje. 

Moje zkušenost s Alphanovou

Alphanova je vynikající. Zatím ji nemohu porovnat s Eco Cosmetics, ale to brzo napravím. Laťka je nastavena opravdu vysoko a jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla vyzkoušet právě ji.

Vaše produktová víla

Komentáře

Veronika 1. 8. 2019

Môžem vrelo odporučiť, ja ako "svetlokožka" plus a alergiou na slnko som mala dosť veľké problémy pri každom kréme či to bol drahší alebo lacnejší, vždy ma zo začiatku opaľovania začala páliť koža a samozrejme hneď nastalo začervenanie kože. Ten krém mám a ja a je neskutočný, naozaj, krásne vonia, dobre sa roztiera a, čo je pre mňa najdôležitejšie moja koža ho prijala :-) a konečne neprotestuje, keď som na slnku :-))))

Míša 2. 8. 2019

Milá Veronička, moc Vám děkuji za Vaši zkušenost s Alphanovou a jsem moc ráda, že jste s krémem spokojená ❤️ Míša