Ještě 700 Kč a kurýr je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu kurýrem máte zdarma

Testujeme za Vás — září 2019

Bezsodý deodorant od Biorythme

Bezsodý deodorant od Biorythme

Deodoranty od Biorythme patří právem k našim nejprodávanějším. Sama jsem podlehla jejich kouzlu, i když mi více vyhovují v chladnějším počasí. Obsahují jedlou sodu, která u lidí s citlivější pokožkou způsobuje zarudnutí, pálení pokožky, vznik drobných vyrážek. Já s ní problémy nemám, ale na nový deodorant bez sody jsem byla velmi zvědavá. A víte co? Je mnohem lepší než jeho starší sourozenec.

Bezsodý deodorant si můžete vybrat v těchto krásných vůních:

  • Přírodní bezsodý deodorant V cukrárně
  • Přírodní bezsodý deodorant Citronová meduňka
  • Přírodní bezsodý deodorant V lese najde(š) se

Rozhodla jsem se pro deodorant v cukrárně. Čekala jsem nějakou sladkou vůni, takovou jako sladkosti. Na moje překvapení se ale nic takového nekonalo a musím říci, že v tomto případě název vůni neodpovídá :) Je nádherná, sladká akorát a spíše bych ho pojmenovala jako V zahradě. Nebo mezi květinami. Nic to ale nemění na tom, že to krásná ženská vůně a nevím se z ní přestat těšit.

Deodorant je v praktickém plastovém obalu, ze kterého se snadno vysouvá. Otáčí se po směru hodinových ručiček a díky své velikosti je vhodný i na cestování. Ani v kabelce nezabere mnoho místa, proto se mnou chodí na výlety. Obsahuje kakaové máslo, které je tuhé a výtěry být i tvrdé. Při kontaktu s pokožkou se ale pěkně taje a lehce klouže po pokožce.

Výhod používání je několik. V první řadě vůbec nedráždí pokožku a ani nevím, že jsem ho použila. Pokožka nezbývá mastná, ale je lepší použít ho pár minut před tím, než se jdete obléci. Pár razy se mi stalo, že jsem měla okraje triček nebo šatů slepené deodorantem. Jde to vyprat a nezůstávají fleky, ale když si to všimnu někde venku, není to příjemné. Po nanesení voní intenzivně a během dne je vůně stále jemnější. Stále ji je cítit pěkně. To nejlepší ale teprve přijde. Tento deodorant vydrží vonět celý den! Postačí ho nanést ráno a zvládá i velkou fyzickou zátěž (turistika, sport, výlety po kopcích) a horka. Ještě jsem neměla přírodní deodorant, který by vydržel tolik, jako tento. Vůbec necítit pot ani pach, jen lehkou vůni deodorantu. Nezabraňuje pocení, takže tělo se přirozeně chladí a odplavují se z něj toxiny. Jedním slovem ho mohu popsat jako dokonalý.

Pokud bych ho porovnala s jeho starší verzí, která obsahuje sodu, pár rozdílů by se našlo:

  • zdá se mi, že se lépe nanáší a celkově po něm v podpaží zůstává takový příjemnější pocit. V neposlední řadě je pokožka jemnější a příjemnější
  • hezky voní
  • mnohem lépe vydrží i v těžkých podmínkách
  • vyhovuje iv létě, pokožka není mastná

Komentáře