Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — září 2019

Akamuti

Akamuti

Akamuti začala vyrábět na začátku roku 2003 pouze 6 produktů. Za složením veškerých výrobků stojí Lindsey Hedges, milovnice rostlin a kvalifikovaný aromaterapeut.Táto krásná značka vznikla spojením lásky pro přírodní léčbu pomocí rostlin a stromů, etikou a odpovědností. Rodinná firma Akamuti s používá složky, které jsou získávány eticky a v spravedlivém obchodě Fair Trade. Akamuti se snaží používat přírodní složky nakoupeny přímo od výrobce, takže zlepšuje životy a zajišťuje přežití různých komunit po celém světě.

Název Akamuti pochází z afrického slova z jazyka Bemba v Zambii. Má dva významy, které se překládají jako "Malý strom" nebo "Malá medicína". V mnoha koutech Afriky jsou stromy léky a jejich složky tvoří obsah mnoha výrobků, které se připravují ručně. Při výrobě nejsou používaných žádné stroje. V produktech najdete lákavé ingredience jako včelí vosk, různé výživné másla, sušené bylinky, kůry, pryskyřice a květiny. Úžasné produkty vznikají filtrováním, táním, naléváním. Vyrábějí se co nejčerstvější, aby zákazník dostal tu nejvyšší kvalitu.

Akamuti® je držitelem ocenění Beauty Award 2011 udělované časopisem The Green Parent a držitelem Beaty Award 2010 udělované časopisem The Natural Health. Samotná kosmetika a veškeré suroviny získávané od dodavatelů nejsou testována na zvířatech.

Komentáře