Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — září 2019

BioAroma

BioAroma

Přírodní řecká kosmetika BioAroma pochází z Kréty, která je největší řecký ostrov. Vyrábí se z tradičních řeckých surovin v rodinné firmě. Má vyvážený a jedinečný obsah vzácných esenciáních olejů a bylinných výtažků. Byliny vykupuje od místních farmářů. Pěstované jsou vysoko v krétských horách a nepoužívají se na ně žádné chemické postřiky. Řada esenciálních olejů je organického původu a rostliny jsou pěstování s ohledem k životnímu prostředí.

Byliny mají velmi vysoký obsah účinných látek takové díky tomu, že vyrůstají pod krétské sluncem ze země, která obsahuje mnoho živin, minerálních látek a vitamínů. Kosmetika je inspirována starověkými minojské recepty na výrobu kosmetiky, nalezeno při archelogických pracích na Krétě.

BioAroma je etická a šetrná k přírodě a netestuje své výrobky na zvířatech. Byliny používané do svých produktů vykupuje od místních farmářů za férovou cenu. Většina výrobků se balí do recyklovatelných nádob a papírové krabičky jsou ručně skládané bez použití lepidla a zabalené bez další vrstvy celofánu.

 BioAroma obsahuje unikátní ingredience, které se vyskytují pouze na ostrově Kréta - Labdanum a Diktamos. Mají jedinečné účinky proti stárnutí, zpevňující, regenerační a vyhlazující účinky. Značka netestuje a nikdy netestovala své produkty ani ingredience na zvířatech. Kosmetika je tedy bez krutosti - Cruelty free.

BioAroma vodu neobsahuje, z toho důvodu neobsahuje ani chemické a konzervační látky. Základem jsou oleje, některé v bio kvalitě (olivový olej, jojobový olej, mandlový olej, arganový olej nebo olej hroznový), bambucké máslo a včelí vosk.

Komentáře