Doprava na Zásilkovnu zdarma 😍

Ze zákulisí — srpen 2019

Vzorečky do balíčku. Ano nebo ne?

Vzorečky do balíčku. Ano nebo ne?

Proč jsem se rozhodla vytvořit tuto kategorii a jak je to obecně se vzorečky v našich balíčcích se můžete dočíst v článku, který jsem si pro Vás připravila na blogu.


Vzorečky do balíčků. Ano nebo ne?

Často s některými z vás řeším, jak by měl vypadat obsah Vašeho balíčku. Myslím tím, co by v něm mělo být navíc a nebo naopak nemělo. Týká se to především vzorečků. Někteří z vás si přejí dostávat automaticky vzorečky produktů a pro některé z vás je to plast a odpad navíc. Rozumím oběma názorům. Pokud neplánuji zakoupit jiné produkty než ty, které jsem si objednala, je zbytečné dostávat vzorečky navíc a obzvláště, když jsou v plastu, kterému se mnozí z Vás snaží vyhnout. Stejně tak rozumím i někomu, kdo má citlivou pleť a jen tak mu něco nesedne. Pokud má možnost vyzkoušet některé produkty ve vzorečku, je to pro něj velká úspora peněz - může totiž rovnou zjistit, aniž by kupoval plné balení, jestli mu daný produkt na pleť sedne nebo ne. A týká i pleťových krémů - při problematické, ekzematické nebo citlivé pleti obzlvášť (to vím sama ze své zkušenosti). 

Zároveň se pro Vás snažím vybírat takové vzorky, u kterých má právě vzoreček největší smysl. Tím jsou především pleťové krémy, pleťové oleje a séra. 


Pro nás je ale těžké odhadnout, koho by vzoreček mohl potěšit a koho ne. Pokud nám přímo nezanecháte vzkaz u objednávky. Rozhodla jsem se proto, že si obsah svého balíčku budete od teď řídit Vy sami a rozhodovat, jestli v něm něco navíc chcete nebo ne. Přímo na stránky v hlavním menu jsem přidala novou kategorii vzorky. Najdete tam nejen vzorečky placené, ale i vzorečky úplně zdarma, které jsem pro Vás dostala od výrobců a Vám je tedy zdarma předávám. Pokud tedy do balíčku nějaký ten vzoreček chcete, můžete se do této kategorie podívat a vybrat si přímo ten, který Vás zaujal a rádi byste ho vyzkoušeli. Věřím, že tím i dojde ke snížení nechtěného plastového odpadu, protože vzoreček najde v balíčku pouze ten z Vás, který si ho sám do balíčku přidá. A protože ze zkušenosti vím, že vzorečky zdarma velmi rychle mizí, aby to bylo spravedlivé a dostalo se na co nejvíce z Vás, u vzorečků zdarma si můžete přidat do objednávky pouze jeden kus od daného druhu produktu. 

Všechny vzorečky, které máme k dispozici najdete právě v kategorii vzorky. Žádné "podpultovky" nemáme. Pokud tam tedy vzoreček od produktu, který chcete vyzkoušet nenajdete, bohužel skutečně k dispouzici není. Můžete ale čas od času tuto kategorii zkontrolovat, protože se vzorečky mohou různě měnit a přibývat. 

Jestli máte nějaká prání, prosby nebo dotazy, určitě mi prosím napište. Ráda to s Vámi proberu.

Komentáře