Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Ze zákulisí — říjen 2019

Vzorečky do balíčků. Ano nebo ne?

Vzorečky do balíčků. Ano nebo ne?

Proč jsem se rozhodla přidat do hlavního menu kategorii VZORKY? A jak je to se vzorečky ve Vašich balíčcích? To vše si můžete přečíst v článku, který jsem si pro Vás připravila.

Vzorečky do balíčků. Ano nebo ne?

Často s některými z Vás řeším, jak by měl vypadat obsah Vašeho balíčku. Myslím tím, co by v něm mělo být navíc a nebo nemělo. Týká se to především vzorečků. Někteří z Vás si přejí dostávat automaticky vzorečky produktů a naopak pro některé z Vás je to plast a odpad navíc. Rozumím oběma názorům. Pokud neplánuji zakoupit jiné produkty než ty, které jsem si objednala, je zbytečné dostávat vzorečky. Navíc jsou v plastu, kterému se mnozí z Vás snaží vyhnout. Stejně tak rozumím i někomu, kdo má citlivou pleť a jen tak mu něco nesedne. Když má možnost vyzkoušet produkty ve vzorečku, je to pro něj velká úspora peněz - může totiž zjistit, aniž by kupoval plné balení, jestli mu daný produkt na pleť sedne nebo ne. A to se týká také problematické a ekzematické pleti. Sama ze své zkušenosti vím, že než najdu vhodný pleťový krém, je to běh na dlouhou trať. 

Obsah svého balíčku si určujete sami

Je pro nás těžké odhadnout, koho by vzoreček mohl potěšit a koho ne. Pokud nám tedy přímo nezanecháte vzkaz u objednávky. Rozhodla jsem se tedy, že si obsah svého balíčku budete od teď řídit Vy sami a rozhodovat, jestli v něm něco navíc chcete nebo ne :-) Přímo na stránky v hlavním menu jsem přidala novou kategorii VZORKY. Najdete tam nejen vzorečky placené, ale i vzorečky, které jsou zdarma. Ty jsem pro Vás dostala od výrobců a zdarma Vám je předávám. A protože ze zkušenosti vím, že vzorečky zdarma jsou vždy velmi rychle pryč, můžete si z nich přidat do objednávky pouze jeden kus od daného druhu. Tak se dostane na co nejvíce z Vás. Pokud tedy do balíčku nějaký vzoreček chcete, podívejte se do této kategorie a vyberte si přímo ten, který Vás zaujal a rádi byste ho vyzkoušeli. 

Jaké vzorečky u nás najdete

Všechny vzorečky, které máme k dispozici najdete právě v kategorii vzorky. Žádné "podpultovky" nemáme. Pokud tam tedy vzoreček od produktu, který chcete vyzkoušet nenajdete, bohužel ho opravdu nemáme. Můžete ale čas od času tuto kategorii zkontrolovat, protože se vzorečky budou různě obměňovat a přibývat. Zároveň se pro Vás snažím vybírat takové vzorky, které mají největší smysl. Tím jsou především pleťové krémy, pleťové oleje, séra, make-upy a šampony. 

Vzorečky do balíčků. Ano nebo ne?

Jestli máte ke vzorečkům nějaké nápady, přání nebo prosby, určitě mi napište.

Komentáře