Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — březen 2020

JOIK Organic a JOIK Home & Spa

JOIK Organic a JOIK Home & Spa

Mám radost, když na sobě kosmetické značky pracují a neustále se posouvají dál. Zlepšují složení, certifikují své produkty, mění obaly. A to je přesně případ estonské značky JOIK. Koncem minulého roku se JOIK rozdělil na dvě produktové značky - JOIK Organic a JOIK Home & Spa. A Vy je nyní obě najdete u mě v obchůdku. 

JOIK Organic

JOIK Organic nabízí produkty od účinné péče o pleť až po úžasně pečující tělovou řadu. Mnoho původních oblíbených produktů v nabídce zůstalo, jen bylo vylepšeno o nové ingredience a dostalo nové obaly. Péče o pleť je zabalena do skleněných obalů a krabičky dostaly nový design - jsou moderní, minimalistikcé a jednolivé produktové kategorie jsou od sebe barevně odlišeny.

JOIK Organic a JOIK Home & Spa

Do sortimentu přibyly také úplé noviny, jako například Hydratační maska na vlasy, Exfoliační mýdlo na nohy a mnohé další. Všechny produkty jsou 100% přírodní a navíc certifikované společností Ecocert podle standardu Cosmos. Znamená to, že produkty a jejich ingredience jsou kontrolované nezávislou organizací. Certifikát COSMOS ORGANIC, který mají všechny JOIK Organic produkty garantuje, že v daném produktu nejsou žádné chemické látky a navíc 95 % složek musí být z ekologického pěstitelství a 20 % celkového produktu musí být organického původu. 98 % produktů z řady JOIK Organic je veganských.

JOIK Home & Spa

JOIK Organic a JOIK Home & Spa

Home & Spa nabízí především bytové vůně, difuzéry a svíčky. Najdete zde ale také soli do koupele a další voňavé koupelové produkty, které Vám vykouzlí malé domácí lázně. Kvůli přidaným parfemacím nejsou tyto produkty certifikované, ale i přesto obsahují alespoň 97 % přírodních složek.

Komentáře