Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Představení značek — květen 2021

Namydleno s Mydlinkou

Namydleno s Mydlinkou

Mydlinka nás zaujala nejen tím, že se jedná o certifikovanou lokální značku ze srdce Šumavy, ale hlavně proto, že zakladatelka značky, paní Bělíková, ručně vyrábí nejjemnější dětská mýdla a předchází tak dětským kožním problémům. Mýdla připravuje ve své mýdlárně s láskou, je to na jejich výrobcích opravdu vidět!❤️

Namydleno s Mydlinkou


 A proč dát přednost přírodním mýdlům? Pamatujete si za našeho mládí na ta tuhá, převoněná mýdla, po kterých jsme měly vysušenou pokožku? O jejich konzistenci ani nemluvě? První zásadní důvod, proč novodobá přírodní mýdla jsou hitem, je ten, že obsahují pouze a jen přírodní, za studena lisované oleje a bylinky. Je z nich prostě cítit příroda! 🌿🍃☘ Navíc nevysušují, naopak, některá mýdla předchází kožním problémům nejen u dětí. Velkou výhodou je, že tato mýdla dlouho vydrží a jsou ekologicky balená. Běžný sprchový gel vydrží oproti tuhému mýdlu o dost kratší dobu, navíc po něm zbyde plastový odpad.

 

Do našeho obchůdku jsme pro vás zařadily skoro celou mýdlovou farmu. Mýdla vyzrávají 3 měsíce přímo na Šumavě, díky tomu dosahují mimořádné jemnosti. Jsou určeny k mytí pokožky i vlásků našich nejmenších. 

Mýdla s kozím mlékem a mandlovým olejem jsou vysoce hydratační, podporují regeneraci pokožky a přidaný rozmarýn chrání před bakteriemi. Mýdla s heřmánkem a olivovým olejem dětskou pokožku vyživují, zklidňují a skvěle promašťují.

 

Mýdla jsou krásná i na pohled, naším favoritem se stala Sovička🦉 a Ježek🦔. A které se nejvíc líbí vašim dětem? 👶

Namydlená Mydlinka

Komentáře