Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Kosmetické tipy — červen 2021

Chraňte se před hmyzem chytře!

Chraňte se před hmyzem chytře!

Léto je konečně tady! 🌼🌼🌼 Určitě se, stejně jako my, těšíte na opalování, koupání a zaslouženou dovolenou s rodinou. Léto ale neznamená jen slunce, pláže, moře a nekonečnou pohodu. Tu nám bohužel mnohdy může narušit nepříjemný hmyz. 🦟 Každý z vás to jistě zažil už nesčetněkrát, svědivé štípance od komárů, bolestivé kousance ovádů, nebo dokonce přisáté klíště.

Letos na otravný hmyz běžte chytře a hlavně přírodně! Ať už se budete chystat do lesa, k vodě nebo i na piknik v trávě, vybavte se tím správným repelentem. Troufáme si říci, že v naší nabídce naleznete jen ty nejlepší z nich. Pečlivě jsme prověřovaly jejich složení a tak můžete volit bez obav mezi různými značkami, obaly i různými způsoby aplikace. Výběr už necháme jen a jen na vás :)


✅ Balzám Mosquito od Soaphoria se vejde do každého batůžku i kapsy, dlouho vydrží a má příjemnou bylinkově – citronelovou vůni. Obsažené esenciální oleje zajistí dlouhodobou ochranu i při velké fyzické zátěži, proto je vhodný i pro sportovce v přírodě.


Chraňte se před hmyzem chytře!

 

✅ Repelentní tělový olej Anti Mosquito od značky Kvitok nejen, že odpuzuje komáry a klíšťata, ale také uklidní podrážděnou pokožku a zmírní svědění v místech po štípancích. Vůně levandule, citrónu a máty je velmi příjemná. Má tak jemné složení, že ho bez obav můžete půjčovat i svým dětem.


Chraňte se před hmyzem chytře!

 

✅ Společnost Nobilis Tilia nemusíme představovat, je to sázka na jistotu. Jejich Repelentní sprej nemůže chybět v naší nabídce. Bylinkově – citrónová vůně vám pozvedne náladu, sprej má vysoké repelentní účinky a jeho konzistence nezanechává pocit mastnoty na pokožce. Je taktéž vhodný pro celou rodinu, včetně dětí od tří let věku.

Chraňte se před hmyzem chytře!

✅ Repelentní sprej "Do lesa" od slovenské značky Mylo, obsahuje směs esenciálních olejů, které se tradičně používají v aromaterapii k odpuzování hmyzu, a hydrolát z levandule úzkolisté. Sprej se velmi dobře aplikuje, nezanechává mastný povlak a je možné jej nastříkat přímo na pokožku. Zpříjemní tak Vaše chvíle na procházkách v lese, při stanování nebo grilovačce.

Chraňte se před hmyzem chytře!


✅ Přemýšlíte, jak ochránit naše nejmenší? Miminka a batolátka mají velmi jemnou a citlivou pokožku. Repelenty, ač přírodní, pro miminka nedoporučujeme a to zejména z důvodu velkého obsahu éterických olejů. Jak tedy ochránit malé děťátko? Jednoduše, levandulovou vodou! Levandule přirozeně odpuzuje hmyz a voda z ní je tak jemná, že se nemusíte bát ji u miminek použít. 

✅ Zajímají vás i jiné značky? Podívejte se na celou naši nabídku repelentů ✅.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a budete spokojeny! A pokud budete mít čas a chuť, podělte se s námi o vaše zkušenosti, budeme moc rády! :)

 

Komentáře