Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Představení značek — srpen 2021

Co je nového v Herbatint?

Co je nového v Herbatint?

barvy na vlasy Herbatint v našem obchůdku nabízíme už poměrně dlouho, takže není třeba je dlouze představovat. Za tu dobu se z těchto semi-přírodních barev stal jenen z nejprodávanějších produktů u nás a jeho obliba neustále stoupá. Není se co divit :) Herbatint nabízí semi-přírodní permanentní barvy s výtažky z osmi bylin, které 100% kryjí šediny a zároveň jsou zcela bez amoniaku, resorcinolu, parabenů, alkoholu a parfemace.  

✅ Velkou výhodu shledáváme v možnosti míchání více odstínů dohromady a tedy i v dotvoření svého vlastního odstínu. A nejen to. S pomocí Herbatintu si také můžete namíchat svůj vlastní barvící šampon. Barvy jsou dermatologicky testované na citlivou pokožku. Bylinné výtažky vlasy  regenerují, dodávají lesk a dlouhotrvající odstín. Původ značky najdete v Itálii a to již od roku 1970. 

✅ Nyní Herbatint přichází s novinkou a to se 100% přírodními rostlinnými barvami. Herbatint Vegetal Colour. Jak už samotný název napovídá, jde o 100% bio rostlinné barvy na vlasy, kombinující barvicí byliny nejvyšší kvality se silou prastarých ájurvédských rostlinných prášků. Rostlinky dodávané do barev vyrostly v Indii zcela bez použití pesticidů nebo hnojiv. Přírodní barva vaše vlasy vyživí, obnoví vlasová vlákna a vlasovou pokožku. Také se pyšní certifikaci ECO-CERT.

Vybírat můžete z několika odstínů, takže si vybere opravdu každý ten svůj :) Nejste si jistá vhodným odstínem? Pro tyto případy Herbatint přichází s přehlednou tabulkou, která by vám s výběrem měla snadno pomoci. Nechce se vám zrovna příliš experimentovat? Potřebujete pouze vyživit a ozdravit své vlasy? Pak musíte vyzkoušet neutrální přírodní barvu Cassia, která dokonale rozzáří vaši aktuální barvu.

Co je nového v Herbatint?

Komentáře