Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Kosmetické tipy — září 2021

Vše potřebné pro zdravou pleť

Vše potřebné pro zdravou pleť

pokud chcete mít dlouhodobě čistou a zdravou plet, je potřeba dodržovat jednoduché, ale zásadní pravidlo, řádné vyčištění pleti ráno a večer. Pro pleť není nic horšího, než ponechané zbytky make-upu, prachu, mazu a jiných nečistot. Pokud se o vaši pleť budete starat zodpovědně, stonásobně vám to vrátí. 


Základem zdravé pleti je pravidelné čištění.


❤️ Prvním krokem je základní odlíčení pleti. Dnešní doba nám nabízí nepřeberné množství produktů od odličovacích mlék, nejrůznějších gelů, pěn, mýdel, až po odličovací balzámy, nebo tuhé odličovače. Produkty vybíráme podle typu pleti a také podle způsobu aplikace, protože každému vyhovuje něco jiného.

❤️ Zkuste do své kosmetické rutiny zařadit květové vody, nebo pleťové vody. Jsou skvělým mezikrokem v péči o pleť. Dokonale pleť dočistí od zbytků odličovačů, ale i vyživí, hydratují a zklidňují pleť.

❤️ Nebojte se do odličovacího rituálu zařadit také peelingové mýdlo, nebo pleťový peeling. Vybírat můžete z krémových peelingů, ze šetrných enzymatických peelingů, z rozjasňujících i všemožných pečujících peelingů. Pleť bude rozzářenější a přístupnější následné péči. Krémy a oleje se do takto ošetřené pleti snáze vstřebají a tím pleť i lépe vyživí.

❤️ Při odličování je důležitá pravidelnost a vhodné produkty, ale i správný výběr pomůcek. A protože nejen naše pleť, ale i příroda má ráda šetrnost, zkuste namísto jednorázových odličovacích tamponků použít bambusové, nebo bavlněné, které jsou vhodné k opakovanému použití.

❤️ Konjaková houbička je další pomůcka, která by při odličování rozhodně neměla chybět. Díky ní navíc budete mít odličovač a peeling v jednom.

❤️ Použití masážního válečku na obličej pomáhá k lepšímu prokrvení a také k lepšímu vstřebání krémů a pleťových přípravků.


Konjaková houbička je čistě rostlinná kosmetická pomůcka. Zejména v posledních letech se těší velké oblibě. Dokonale pleť dočistí a zároveň jí dopřeje jemný peeling. Pokožka je po použití krásně čistá, jemná, barevně sjednocenější a pevnější, celkově působí mladistvějším dojmem. Houbičku stačí namočit do vlažné vody. Jakmile zvětší svůj objem a změkne,  můžete se pustit do očisty. Doporučujeme jí na dočištění odlíčené pleti několikrát týdně. Po použití ji propláchněte v horké vodě a nechte volně vysušit.


Základem zdravé pleti je pravidelné čištění.


O pratelných odličovacích tampónech jste už jistě slyšeli, jsou ekologičtější i ekonomičtější variantou běžných tamponků, navíc je bambus či bavlna velmi příjemná na obličej. Za nás jsou pratelné tampóny tou nejlepší volbou! Po použití je stačí vložit do sáčku, který je součástí balení a vyprat v pračce na 60 stupňů, dají se i sušit v sušičce. Jsou ale vhodné i k ručnímu praní.


Základem zdravé pleti je pravidelné čištění.


Masážní válečky se nejčastěji vyrábí ze tří přírodních kamenů – růženínu, jadeitu a nefritu. Pleť je většinou ihned po masáži příjemně uvolněná a prokrvená. Pokud váleček dáte vychladit a použijete ho na oční okolí, budete se cítit skoro jako znovuzrozená. Ano, i přírodní cestou můžete vypadat velmi mladě, svěže s pěstěnou pletí!


Základem zdravé pleti je pravidelné čištění.Komentáře