Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Představení značek — prosinec 2021

Wine Away, konec skvrnám od červeného vína a kávy

Wine Away, konec skvrnám od červeného vína a kávy

Pokud máte rádi, stejně tak, jako my, víno (a nejen to hroznové 😊), zcela jistě už jste někdy řešili, jak odstranit skvrnu od červeného vína z křesla, koberce, nebo třeba z vašeho oblíbeného kousku oblečení. S radostí Vám představujeme novinku na našem trhu, produkty americké značky Wine awayJedná se o speciální produkt, který byl vyvinut pro odstranění skvrn od červeného vína z různých textilií a koberců. Spektrum využití je však široké a zamiluje si ho každý.                                                                                                                       

Příběh značky se začal psát před více jak dvaceti lety a stojí za ním zakladatelka firmy Staci s její maminkou. Původní plán vytvořit produkt, který bude účinným odstraňovačem skvrn, dostal jasný směr ve chvíli, kdy se jim dostávaly jen pozitivní reakce, a to především v souvislosti se skvrnami právě od červeného vína. Po několika měsících testování v laboratoři přišly s produktem, který má nejen čisté složení, ale hlavně funguje, což můžeme jen potvrdit 😊.

                                                                           !Wine Away, konec skvrnám od červeného vína a kávy!

Pojďte s námi tento malý zázrak prozkoumat ❤


✔ Nejedná se jen o účinný čistič na skvrny od vína, tento šikovný pomocník Vám pomůže zbavit se také nežádoucích fleků od kávy, krve, nebo třeba inkoustu! 

✔ Vyroben je z ovocných a zeleninových extraktů se svěží citrusovou vůní, je biologicky odbouratelný, nehořlavý a neobsahuje bělidla ani fosfáty 🍋.

✔ Praktický tip na dárek pro všechny milovníky dobrého vína, na své si však přijdou i ostatní. Skvrny odstraňuje bez ohledu na to, zda jsou čerstvé, či zaschlé. 

✔ Vybírat můžete z několika provedení od vzorečku, který se vejde do každé kabelky až po plný produkt, který se neztratí v žádné domácnosti.

                                                              !Wine Away, konec skvrnám od červeného vína a kávy!

Komentáře