Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Životní styl — leden 2022

Povánoční detoxikace

Povánoční detoxikace

✅ Leden, náš oblíbený měsíc. Měsíc plný nových začátků a předsevzetí. Známe to určitě všichni. V tomto téměř magickém čase se rozhodujeme pro nové změny. Dáváme si závazek zdravěji se stravovat, sportovat, více odpočívat a vzdělávat se. Přiznáváme, jsme v tom s vámi také :) A tak nás napadlo, vytvořit v našem obchůdku zcela novou kategorii, věnovanou produktům vhodným k nastartování DETOXIKACE a zdravějšímu životnímu stylu vůbec.


✅ Přirozená detoxikace probíhá v těle neustále. Toxiny jsou vylučovány prostřednictvím orgánů - jater, ledvin, střev a lymfatického systému. Řadou vhodně zvolených produktů ale můžete detoxikaci v těle sami podpořit. Ulevíte tělu i mysli, pocítíte nový příliv energie, vitality a v neposlední řadě budete mít krásnější a zdravější pleť.


Hlavní body detoxikace

✔ snížit příjem jednoduchých cukrů a živočišných tuků

✔ zaměřit se na správný pitný režim

✔ omezit kávu, alkohol, cigarety

✔ zvýšit příjem ovoce a zeleniny, i té fermentované

✔ dopřát si alespoň 7 hodin spánku a pravidelný pobyt na čerstvém vzduchu

✔ pozitivně myslet :)

✔ najít si každý den 30 minut, kdy se budu věnovat jen sám sobě

✔ podpořit detoxikaci vhodnými přírodními doplňky:


✅ Detoxikační čaj od naší oblíbené Nobilis Tilia. Pravidelné pití tohoto čaje vás zbaví únavy způsobené usazováním škodlivých látek v těle a podpoří jeho přirozenou obranyschopnost. Vyvážená směs bylin s obsahem kopřivy, smetánky lékařské a přesličky prospívá především játrům a ledvinám, a tím podporuje i celkovou vitalitu těla. Odstartujte nový rok zdravěji!


BATCH #001 a jejich luxusní růžová sůl s organickými oleji. Tato koupelová sůl kombinuje nejčistší terapeutické soli z Mrtvého moře a růžové himálajské soli. Ty obsahují 84 různých minerálů, včetně hořčíku. Jsou určeny k čištění a detoxikaci, zatímco přidaný organický šípkový a meruňkový olej vyživí suchou pokožku, ekzémy a lupénku.Odstartujte nový rok zdravěji!

TVOJE GUASHA - tradiční východoasijská technika masáží  guasha prováděná za pomoci přírodních kamenů, která se používá k navození pohody, zlepšení krevního oběhu a odstranění nahromaděných toxinů v těle. Jedná se o metodu jednoduchou, naprosto bezpečnou a v posledních letech čím dál více oblíbenou. 

💡💡💡 VÍTE, ŽE je tato technika považována za velmi účinný nástroj srovnatelný s akupunkturou?Odstartujte nový rok zdravěji!

JOIK ORGANIC a jejich detoxikační pleťová maska - osvěžující a hluboce detoxikační. Obsahuje jen ty nejlepší ingredience pro perfektní výsledek. Organický zelený čaj matcha a zelený jíl pronikají hluboko do pokožky, aby rozpustily nečistoty a detoxikovaly, organický komplex rozjasňujících nordických bylinných výtažků řebříčku, kontryhelu, máty peprné, jitrocelu a melissy pomáhají pokožce regenerovat a dodávat mladistvý, prozářený vzhled. Vyživující bambucké máslo a slunečnicový olej hydratují a pomáhají udržovat vlhkost.


Odstartujte nový rok zdravěji!

Komentáře