Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Představení značek — květen 2022

Konjac houbička, přírodní zázrak v péči o všechny tipy pleti

Konjac houbička, přírodní zázrak v péči o všechny tipy pleti

Chcete svoji pleť hloubkově vyčistit, dopřát jí jemný peeling, zároveň dodat hromadu minerálů a to vše v jednom jediném kroku?

Pak se s námi pojďte blíže podívat na houbičky slovenské firmy Konjac 

✅ Konjaková houbička není v kosmetické péči žádným nováčkem. Má ale tolik výhod, že se stává čím dál více oblíbenou součástní našich kosmetických rituálů. Konjak je teplomilná rostlinka, přesným názvem Zmijovec indický, která původně pochází z tropických deštných pralesů Asie. V dnešní době je rozšířená v tropických oblastech západní Afriky, Asie, Austrálie až k Polynésii.

Bílá versus barevná houbička

✅ Bílá konjak houbička je základní podobou houbičky. Aby se však ještě vylepšily a zesílily účinky používání houbičky, přidávají se do konjakové kaše v procesu výroby další užitečné příměsi, které napomáhají zlepšovat specifické problémy pleti.


Konjac houbička, přírodní zázrak v péči o všechny typy pleti

Co barva, to jiný účinek

❤️ černá s aktivním bambusovým uhlím - na akné, mastnou, dospívající pokožku se sklonem k zánětům

❤️ červená s červenou francouzskou hlínou – čistící a detoxikační účinky pro všechny typy pleti. Urychluje všechny samoozdravné procesy pleti.

❤️ zelená s extraktem zeleného čaje - revitalizační a antioxidační účinky. Vhodná pro mastnou až smíšenou pleť. Dokonale čistí póry, a tak bojuje proti zánětu.

❤️ žlutá s kurkumou - působí protizánětlivě, antioxidačně a také antibakteriálně. Napomáhá sjednocovat barevný tón pleti.

❤️ růžová s růžovou francouzskou hlínou, výtažkem z růže nebo květů sakury - pro citlivou až hypersenzitivní pleť. Pro pokožku namáhanou extrémními vlivy počasí.

Konjac houbička, přírodní zázrak v péči o všechny typy pleti

Jak s houbičkou pracovat?

✅ Před prvním použitím houbičku namočte na pár minut do misky s vlažnou vodou. Houbička nasaje vodu, zvětší svůj objem a krásně změkne. Nyní je plně připravena pečovat o Vás. Stisknutím odstraňte přebytečnou vodu. Houbičku můžete používat buď jen s vodou, nebo na ni aplikovat malé množství Vašeho oblíbeného čistícího prostředku. Pokračujte jemnou masáží kruhovými pohyby. Máte-li citlivou pokožku a hledáte způsob jak pleť šetrně a efektivně vyčistit, houba konjac je vše, co potřebujete.

✅ Po použití ji propláchněte pod vlažnou tekoucí vodou a stisknutím zbavte přebytečné vody. Neždímejte ji. Zavěste ji, aby mohla volně vyschnout. Když vyschne, znovu ztvrdne, což je naprosto přirozené.

✅ Před dalším použitím ji stačí ponořit do vody a rehydratovat. Konjac houbu nikdy nepoužívejte pokud je suchá. Kvalitní houba by měla vydržet alespoň 2 – 3 měsíce používání, ovšem je to individuální, někdy vydrží i půl roku.


Konjac houbička, přírodní zázrak v péči o všechny typy pleti

Komentáře