Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Akce a dárečky — duben 2016

SOUTĚŽ o přírodní zubní pasty JĀSÖN

SOUTĚŽ o přírodní zubní pasty JĀSÖN

Novinkou v e-shopu je značka JĀSÖN, od které zde můžete najít přírodní zubní pasty a ústní vody. Sama používám zubní pastu JĀSÖN už několik týdnů a když se mě manžel jednou zeptal, jakou že zubní pastu používám (máme jich v koupelně totiž několik :-)), že mám zuby nějaké hezčí a bělejší a dokonce jí sám ochotně vyzkoušel, ačkoli se vždy na mé přírodní zubní pasty díval tak trošku skrz prsty, řekla jsem si, že je v e-shopu prostě musím mít. A ještě větší rados t jsem z toho měla dnes ráno a potvrdila jsem si, že to byl správný krok, když za mou můj muž přišel a řekl, že je mu líto, že si neudělal fotku před a po, zuby má opravdu bělejší :-)A já bych chtěla dát prostor i vám, abyste je vyzkoušeli a napsali nám svůj názor. Proto vyhlašuji takovou trošku netradiční (testovací) soutěž. Výherci se s námi po vyzkoušení pasty podělí o svou zkušenost a to buď na FB a nebo hodnocením produktu v e-shopu.


Pravidla soutěže jsou následující - sledujte na FB stránku Krásná Každý Den a do komentáře pod tento příspěvek mi napište, jakou zubní pastu byste chtěli vyzkoušet – JĀSÖN nabízí 4 druhy. Soutěž trvá do neděle 17.4.2016 do půlnoci. Já poté vylosuji od každého druhu zubní pasty jednoho výherce – celkem budou tedy 4 výherci. A my se pak budeme těšit na názory těchto výherců, jak jsou se zubními pastami spokojeni :-)

Komentáře

Hana Jandlová 20. 2. 2017

JASON - SEA FRESH ... bych ráda vyzkoušela. Mám ráda dlouhý pocit čistoty a svěžest fresh dechu. ( používám proto také fresh žvýkačky)