Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Životní styl — červen 2016

Od minimalismu k zero waste

Od minimalismu k zero waste

Nedávno jsem si vyměnila pár řádků s Beatkou, která píše svůj blog a rozhodla se začít se zero waste.  Pobídla mě k tomu, abych se i já podělila se svými zkušenostmi a tím, jak to u nás vypadá.

U nás doma zkoušíme jít cestou minimalismu a není to tak dlouho, co jsem začala uvažovat i o tom, jak zároveň vyprodukovat co nejméně odpadu. Od doby co má v našem životě čestné místo přírodní kosmetika se změnil a stále se mění i náš životní styl.  A ono to tak často bývá – kdo se jednou začne zajímat o to, co dává na sebe, tak ten se dříve nebo později začne zajímat i o to, co dává „do sebe“, začne se rozhlížet kolem sebe a hledat trošku jiné hodnoty než předtím.

Takže asi i proto (a také proto, že mi to bude dělat velkou radost) jsem se rozhodla založit na blogu novou kategorii a vkládat tam krátké příspěvky a zkušenosti s naším životním stylem, který by některé z Vás mohl zajímat. Nebude se jednat o nějaké návody, ale spíše zkušenosti a postřehy a budu moc ráda i za jakékoli Vaše poznatky a rady. Jsme v tomhle začátečníci, takže vlastně půjdeme společně krok po kroku a třeba Vás to bude inspirovat a taky se přidáte :-)

Komentáře