Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Blog

Na blogu najdete nejrůznější články, které se týkají krásy, kosmetické tipy, představení nových značek a produktů nebo soutěže, které právě probíhají.

Aromaterapie — červenec 2019

Letní aromaterapie

Léto je tady, ten nejkrásnější čas v roce. Čas na rošťárny pod širým nebem, čas na letní prázdniny, drinky na terase, dovádění ve vodě. Kouzelný čas si můžete zpestřit i éterickými oleji, které mají velkou moc i v tomto ročním období.

celý článek 0

Aromaterapie — duben 2019

Jarní aromaterapie

Jaro je kouzelným obdobím. Postupně se k nám dostává více a více slunečních paprsků, vzduch je cítit krásnou vůní probouzející se přírody a těšíme se na to, jak všechno rozkvete. Někdy s jarem ale může přijít i únava nebo špatná nálada. A nejen s tím si umí poradit éterické oleje.

celý článek 0

Aromaterapie — říjen 2015

Co jsou éterické oleje

Éterický olej, známý také jako esenciální olej nebo aromatický olej, je kapalina, která se získává z květin a rostlin a to nejčastěji destilací s vodní párou. Využívají se při tom různé části rostlin – listy, květy, kořeny nebo jiné jejich části. Lidé již po tisíciletí používají éterické oleje v kosmetice, v domácnosti jako účinné čističe nebo při masážích. Určitě bychom ale našli ještě mnoho dalších uplatnění.

celý článek 0