Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Blog

Na mém blogu najdete nejrůznější články, které se týkají krásy (a to i té vnitřní), kosmetické tipy, představení nových značek a produktů nebo soutěže, které právě probíhají. Vkládám sem ale také věci, které mi dělají radost a zajímají mě, jako jsou například recepty, kosmetické DIY nebo minimalismus.

Představení značek — září 2019

Argital

Italská firma Argital se specializuje na výrobu přírodní kosmetiky se zeleným jílem již více než 40 let. Zakladatel doktor Giuseppe Ferraro navazuje na principy antroposofie. Tento filosofický směr považuje člověka jako fyzickou, psychickou a duchovní bytost. Duševní pohoda a zdravý životní styl se odráží na našem těle a také stavu naší pokožky.

celý článek 0

Představení značek — červen 2019

Eco by Sonya

V posledních týdnech jsme dostávali řadu otázek ohledně samoopalovací kosmetiky. Po dlouhém pátrání jsme se rozhodli, že do nabídky obchůdku zařadíme značku Eco by Sonya, kterou nám i mnohé z Vás doporučovaly.

celý článek 0

Představení značek — květen 2019

Alphanova

Blíží se krásné slunečné dny, které s radostí trávíme na sluníčku. Jeho paprsky nás dobíjejí pozitivní energií, ale zároveň je důležité chránit svou pokožku kvalitními opalovacími krémy. Jelikož dobrých opalovacích krémů není nikdy dost, rozhodli jsme se do nabídky zařadit i krásnou značku Alphanova.

celý článek 0

Představení značek — březen 2019

Ere Perez

Ere Perez se narodila v Mexiku. Přestěhovala se do Austrálie, kde v roce 2004 založila kosmetickou značku, která nese její jméno. Světovým bestsellerem se stala mandlová řasenka, kterou zbožňuje tisíce žen. Ere Perez ve své kosmetice spojuje krásu, péči, zdraví a šetrnost k přírodě.

celý článek 0

Představení značek — prosinec 2018

Renovality

Renovality je česká značka přírodní kosmetiky, která je vhodná pro celou rodinu. Řídí se heslem, že rostlinné oleje jsou jako rostlinné zlato a tak se k nim i tato značka chová.

celý článek 0

Představení značek — říjen 2018

Nobilis Tilia

Historie značky Nobilis Tilia se začala psát v roce 1994. Jejím zakladatelem byl PaedDr. Zbyněk Šedivý, který nejprve založil značku aromaterapeutické kosmetiky Nobela. Ta byla časem přejmenovaná na Nobilis Tilia. Své jméno získala podle domovského města Krásné Lípy.

celý článek 0

Představení značek — srpen 2018

Savon

Příběh značky Savon začal v roce 2012, když se u synka paní Ivety Mikletičové, zakladatelky Savonu, objevil ekzém. Rozhodla se používat pouze to nejkvalitnější, co nám poskytuje naše matka Země. A výsledek byl vynikající - ekzém se ztratil a ona začala vyrábět kvalitní slovenskou přírodní kosmetiku.

celý článek 0

Představení značek — květen 2018

Eco Cosmetics

Příroda nám nabízí mnoho rostlinných pokladů prospívajících naší pokožce. A proto produkty Eco Cosmetics jsou tvořeny 100% přírodními složkami, které jsou pokud možno ekologicky pěstované. Všechny produkty jsou cerfikovány podle příšných pokynů Ecocert pro přírodní kosmetiku.

celý článek 0

Představení značek — duben 2018

Preserve

Eric založil značku Preserve v roce 1996. Všiml si, že mnoho spotřebitelů recykluje, ale jen málo výrobců používá recyklované materiály. A tak se rozhodl, že přemění recyklované materiály na produkty, které budou funkční, dobře navržené a hlavně užitečné. A kde jinde začít, než s běžnou každodenní nezbytností, jako je zubní kartáček :-)

celý článek 0

Představení značek — duben 2018

Urtekram

Vždycky mám dobrý pocit, když mi produkty začnou mizet pod rukama, jen co se vložily do obchůdku. Je to pro mě takové znamení, že jsem vybrala dobře. A přesně tak je tomu u značky Urtekram, kterou u mě nově najdete.

celý článek 0

Představení značek — březen 2018

TIO

Pokud Vám nevyhovují bambusové zubní kartáčky a i přesto byste chtěli vyzkoušet nějakou ekologickou variantu, tak tu pro Vás mám TIO kartáčky. TIO chce ukázat světu, že znečištění není nutností. I něco takového, jako je zubní kartáček, který používá miliarda lidí každý den, může být krásná a udržitelná věc.

celý článek 0

Představení značek — únor 2018

Balm Balm

Rodinná značka Balm Balm vznikla v roce 2005 ve Velké Británii s cílem vytvořit dostupnou a 100% organickou kosmetiku. Její zakladatelka Glenda Taylorová vychází ze svých bohatých zkušeností s aromaterapií, výrobou parfémů a konzultacemi v oblasti přírodní kosmetiky.

celý článek 0

Představení značek — únor 2018

GlossWorks

Značka Glossworks přináší alternativu k běžným lakům na nehty. Chemické laky, se kterými se běžně setkáváme v drogeriích, obsahují toxické a potenciálně škodlivé látky ve větším než zanedbatelné množství. O škodlivosti těchto látek se živě diskutuje a vědci zkoumají jejich dopad na lidské zdraví.

celý článek 0

Představení značek — prosinec 2017

100% Pure

Jsem hrdá na to, že se v obchůdku objevila i výjimečná značka 100% Pure. Zakladatelka značky je Susie Wang, která se narodila v Soulu v Jižní Korei a vždy ji to táhlo k přírodě a přírodní kosmetice.

celý článek 0

Představení značek — duben 2017

JOIK

Mám opravdu velkou radost, že Vám můžu představit další novou značku, kterou jsem zařadila do obchůdku. Je to značka JOIK, jejíž produkty jsem měla možnost důkladně vyzkoušet a doslova jsem se do nich zamilovala.

celý článek 0

Představení značek — březen 2017

Jack N' Jill

Značku Jack N' Jill založili manželé Justin a Rachel z Austrálie. Po narození jejich prvního dítěte se rozhodli vytvořit bezpečnou a zároveň chutnou zubní pastu pro děti. To se jim povedlo a zubní pasta je nyní dostupná v pěti příchutích.

celý článek 0

Představení značek — únor 2017

EcoEgg

Kdo pravidelně chodíte na stránky obchůdku tak už určitě víte, že v hlavním menu najdete novou kategorii domácnost. A jedna z prvních značek, která se v této kategorii objevila, byla EcoEgg. EcoEgg je společnost vyrábějící ekologické výrobky, bez obsahu škodlivých látek.

celý článek 0

Představení značek — leden 2017

YOPE

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč jsou Vaše ruce po umytí sice čisté, ale o chvíli později je kůže na rukou nepříjemně suchá? Buď to může být špatnou kvalitou vody, ročním obdobím a nebo nejčastěji u velmi levných mýdel umělými látkami, které obsahují.

celý článek 1

Představení značek — listopad 2016

MusK

Ráda bych Vám představila novou značku MusK. Za touto značkou stojí moc milá Lucka ze Slovenska, která ručně vyrábí přírodní mýdla a tuhé šampony. Cílem MusK je dělat věci jednoduše a srozumitelně tak, aby každý rozuměl složení a věděl přesně co jeho mýdlo nebo šampon obsahuje i bez použití slovníku.

celý článek 0