Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Blog

Na mém blogu najdete nejrůznější články, které se týkají krásy (a to i té vnitřní), kosmetické tipy, představení nových značek a produktů nebo soutěže, které právě probíhají. Vkládám sem ale také věci, které mi dělají radost a zajímají mě, jako jsou například recepty, kosmetické DIY nebo minimalismus.

Společně u stolu — prosinec 2016

Chia pudink

Chia semínka ze šalvěje hispánské jsou v poslední době velmi oblíbená, zejména pro svůj vysoký obsah vápníku, dalších minerálů a vitamínů. Jsou zdrojem energie a to jak při fyzické, tak i psychické námaze. A všude na internetu se můžete dočíst mnoho a mnoho pozitivních účinků na naše zdraví.

celý článek 0

Společně u stolu — listopad 2016

Domácí makové mléko

Většinu rostlinných mlék si můžeme vyrobit sami doma. Jejich výroba není nijak náročná na suroviny, vybavení ani čas. Suroviny volíme vždy podle toho, jaké mléko chceme přichystat - mandle, kokos, slunečnicová semínka, mák aj. A z vybavení nám velmi dobře poslouží klasický stolní mixer (nikoli tyčový) a kousek látky, ideálně nějaké plátýnko nebo plena.

celý článek 0

Společně u stolu — únor 2016

Snídaňové smoothie

Možná jste se vždycky divili, co může lidem chutnat na tom zeleném smoothie. Listovou zeleninu je dobré jíst, to víme všichni, ale ne každý má rád její chuť. Tento recept na smoothie obsahuje listovou zeleninu, ale můžu Vám zaručit, že nebudete ani vědět, že tam nějaká je :-)

celý článek 0