Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Blog

Na blogu najdete nejrůznější články, které se týkají krásy, kosmetické tipy, představení nových značek a produktů nebo soutěže, které právě probíhají.

Testujeme za Vás — květen 2020

Pleťová séra od Ere Perez

Ere Perez máme v e-shopu od minulého roku. Velmi mě potěšilo, že si tato značka našla hned od začátku své fanoušky, mezi které jsem se zařadila i já. Australská značka nabízí dekorativní kosmetiku, pleťovou kosmetiku a šikovné pomocníky na líčení.

celý článek 0

Testujeme za Vás — duben 2020

BIORYTHME - Bezsodý deodorant V Cukrárně

Deodoranty od Biorythme patří právem k našim nejprodávanějším. Sama jsem podlehla jejich kouzlu, i když mi více vyhovují v chladnějším počasí. Původní deodoranty od Biorythme ale obsahují jedlou sodu, která u lidí s citlivější pokožkou může způsobit například zarudnutí nebo drobnou vyrážku.

celý článek 0

Testujeme za Vás — říjen 2019

Šikovní pomocníci od Everyday Minerals

Najít kvalitní štětce na líčení se mi dlouho zdálo jako velký problém. Běžně dostupné v drogeriích mi nevyhovovaly vůbec. Byly umělé, nepříjemné na dotek a časem to bylo ještě horší. Byly poměrně levné a tak jsem se ani ničemu nedivila. Pak jsem objevila kouzlo internetu.

celý článek 0

Testujeme za Vás — červenec 2019

Moje zkušenost s Alphanovou

Léto je čas, kdy se s radostí vrháme do přírody a užíváme si sluneční paprsky. Všichni ale víme, že bychom svou pokožku před sluncem měli chránit. Značka Alphanova nabízí velké množství přípravků na opalování pro miminka, děti i dospělé.

celý článek 1

Testujeme za Vás — červen 2019

Připravena na léto

Letos nás teplé letní počasí překvapilo o něco dříve a tak už nějaký ten týden nosíme krátké šatičky, sandálky na platformě nebo žabky. Naše pokožka může být po zimě sušší, a proto je nejvyšší čas pomoci jí rozkvést do krásy. Vyzkoušela jsem čtyři produkty od Nobilis Tillia, které jsou jako stvořené na léto.

celý článek 0

Testujeme za Vás — únor 2019

NOBILIS TILIA - Čisticí maska tužebníková

Na naší pleti se odrazí téměř všechno - nemoc, nedostatek spánku, únava, nevhodná strava nebo kouření. Říká se, že vnější krása je znakem vnitřní spokojenosti. Pokud se dobře cítíme, projeví se to na našem vzhledu. Máme dny, které opravdu nejsou dobré, ale kvalitní kosmetika nám může často alespoň trochu pomoci. A do kvalitní kosmetiky bych určitě zařadila Čistící tužebníkovou masku od Nobilis Tilia.

celý článek 1

Testujeme za Vás — leden 2019

100% PURE - Kondicionér med a kokos

Vlasy jsou korunou krásy a potřebují tu nejlepší péči. Ta začíná dobrým šamponem a pokračuje výběrem kondicionéru a vhodné masky na vlasy nebo vlasového séra. Dnes bych Vám ráda ukázala kokosový kondicionér od 100% Pure, který voní jako exotická dovolená.

celý článek 0

Testujeme za Vás — listopad 2018

SAVON - Dvoufázový odličovač s koenzymem Q10

Odličování je základním krokem k dokonale čisté a krásné pleti. Pokud si pleť důkladně neodlíčite, může předčasně stárnou, působit unaveně a mdle. A jestli ještě stále hledáte nějaký vhodný odličovač, tak Vám dnes jeden představím - Dvoufázový odličovač s koenzymem Q10 od Savonu.

celý článek 0

Testujeme za Vás — říjen 2018

SAVON - Solný peeling s levandulí

Slovenská značka přírodní kosmetiky Savon má v nabídce nejrůznější produkty. Najdete v ní pleťovou, tělovou i vlasovou kosmetiku a vybrat si můžete z oblíbených vůní. Jednou z nich je jednoznačně levandule, která je oblíbená pro krásnou vůni a zklidňující účinky.

celý článek 0