Dárek k nákupu od Soaphoria

Soaphoria byla jednou z prvních značek, která se před sedmi lety objevila v našem obchůdku a my máme velkou radost, že i letošní narozeniny můžeme slavit společně. Jako každý rok, tak i v roce letošním jsme byly velmi zvědavé, jaký dárek si pro vás, naše zákazníky, Soaphoria připraví. 

HEALTHYMASK - regenerační maska pro všechny typy vlasů

✅ Tentokrát se můžete těšit na regenerační masku na vlasy HEALTHYMASK v balení 35g. Naše vlasy potřebují hydrataci a výživu na podporu jejich regenerace a růstu. HEALTHLYMASK  přináší zklidnění podrážděné pokožce hlavy a napomáhá předcházet tvorbě lupů.

Masku v plném balení máme ve stále nabídce a patří k nejoblíbenějším produktům. Věříme, že na své si přijdou ti, kteří masku již znají a dárek mohou využít jako cestovní balení, i ti, co ji teprve chtějí vyzkoušet❤️.

Jak masku k nákupu získáte?

✅ Stačí nakoupit produkty značky  Soaphoria v hodnotě alespoň 250,- CZK/10 EUR a masku vám do balíčku s balíčků s vaší objednávkou přibalíme :-).

Akce trvá do rozdání zásob.

Recenze e-shopu
100%
V tomto eshopu nakupuji pravidelně už pár let. Servis je od počátku bezchybný, nikdy jsem s ničím neměla problém. Nabídka značek je velmi pestrá a ceny jsou fajn.
100%
Super přírodní kosmetika na jednom místě. Objednávala jsem zde už několikrát. Rychlé dodání a krásně zabaleno. Děkuji
100%
Velký výběr ,Kvalitní zboží ,Rychlé dodání
100%
100%
100%
Rychlé dodání
100%
Dárkový poukaz mi byl doručen hned následující den
90%
100%
100%
Líbí se mi produkty, kvalita a krása zabalení a rychlost doručení. Určitě doporučuji!!!
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR