BIORYTHME - Bezsodý deodorant V Cukrárně

Deodoranty od Biorythme patří právem k našim nejprodávanějším. Sama jsem podlehla jejich kouzlu, i když mi více vyhovují v chladnějším počasí. Původní deodoranty od Biorythme ale obsahují jedlou sodu, která u lidí s citlivější pokožkou může způsobit například zarudnutí nebo drobnou vyrážku. Já s ní problémy nemám, ale když Biorythme přišlo s novinkou a to deodoranty bez sody, byla jsem na ně velmi zvědavá. A víte co? Vyhovují mi mnohem více než ty původní.

Bezsodý deodorant se vyrábí v těchto krásných vůních:

Rozhodla jsem se pro deodorant V cukrárně. Čekala jsem nějakou sladkou vůni, přesně takovou jaká je často cítit z dortíčků a všech sladkostí v cukrárně. K mému překvapení ale taková vůbec nebyla. Vůně je nádherná, sladká tak akorát a spíše bych deodorant pojmenovala jako v zahradě nebo mezi květinami. Nic to ale nemění na tom, že je to krásná ženská vůně.

Deodorant je v praktickém plastovém obalu, ze kterého se snadno vysouvá. Otáčí se po směru hodinových ručiček a díky své velikosti je vhodný i na cestování. Ani v kabelce totiž nezabere mnoho místa. Obsahuje kakaové máslo, které je tuhé, ale při kontaktu s pokožkou pěkně taje a lehce klouže po pokožce.

Bezsodý deodorant od Biorythme

Výhod používání je několik. V první řadě vůbec nedráždí pokožku a ani nevím, že jsem ho použila. Pokožka nezůstává mastná, ale je lepší použít ho pár minut před tím, než se jdete obléci. Po nanesení voní intenzivně a během dne vůně postupně vyprchává. Na konci dne je už jen jemně cítit. A to nejlepší na něm je, že funguje celý den. Stačí ho nanést ráno a zvládne s Vámi veškeré denní aktivity, včetně velké fyzické zátěže. Ještě jsem neměla přírodní deodorant, který by vydržel tolik, jako tento. Vůbec není cítit pot, jen lehká vůně deodorantu. Zároveň deodorant jako takový nezabraňuje pocení, takže se tělo přirozeně chladí. Kdybych ho měla popsat jením slovem, bylo by to DOKONALÝ :-)

90%
Myslí ekologicky
Uvítala bych, kdyby byla expirace produktů v eshopu vždy uvedena. Myslím, že toho není zcela jednoduché docílit.
100%
rychlost,přehlednost,bezpečně zabaleno,pokaždé příjemná zkušenost
100%
100%
100%
100%
Výběr zboží,Ceny,Rychlost doručení
100%
100%
100%
Pečlivě vybrané produkty, rychlost doručení, zákaznický servis, široká nabídka
100%
Komunikace, rychlost, přehlednost....
Nic
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR