CHISTEE opět v našem obchůdku!

CHISTEE opět v našem obchůdku! 

CHISTEE opět v našem obchůdku!  

 

Tak teď vás vyzkoušíme, jestli máte dobrou paměť ☺️ Pamatujete si na 100% přírodní a biologicky rozložitelné čistící přípravky Chistee v naší nabídce? My myslíme, že se na ně nedá zapomenout ☺️ A tak je vracíme do našeho sortimentu v plné parádě a jsme za to moc rády!

 

CHISTEE opět v našem obchůdku!

 

Tato slovenská značka, kterou tvoří duo otce s dcerou, se pyšní těmi nej vlastnostmi jejich výrobků. Všechny produkty mají silný čistící a antibakteriální účinek, přitom ale pokožce nijak neublíží. Klidně můžete uklízet bez rukavic, nebo s dětmi, které mnohdy tak rády pomáhají a nemusíte se bát, že si ublíží, což je za nás opravdu jedinečné! Navíc neublíží ani vaší peněžence. Z jedné lahve univerzálního čistícího koncentrátu můžete vyrobit až 12 silně antibakteriálních sprejů o objemu 520 ml.

 

CHISTEE opět v našem obchůdku!

 

Chcete umýt ruce, nádobí, nábytek, podlahu, vanu, interiér i exteriér auta, gril, prádlo, jablko (ano myslíme opravdu jablko, nebo jakékoli jiné ovoce, nebo zeleninu :) nebo cokoliv jiného? Nebojte se Chistee vyzkoušet. Vybrat si můžete z několika různých příjemných vůní. My nejvíce milujeme svěží citrusovou, ale věříme, že i levandule, nebo máta, si najde mnoho nadšených zastánkyň.

 

CHISTEE opět v našem obchůdku!

 

Z produktů jsme si nejvíce oblíbily univerzální sprej, který odstraní mastnotu a nečistoty ze všech povrchů, včetně textilií. Hodí se do kuchyně, koupelny, dětského pokoje i na cestování a ta vůně....ta vůně, je prostě skvělá.

Co když ale potřebujete ještě větší extra dávku čistoty? Třeba na toaletu, klimatizaci, nebo na extra špinavou podlahu? I na tyto případy v Chistee mysleli a vytvořili Čistící sprej Clinic. Tento sprej představuje jakýsi pomyslný vrchol dosavadního výzkumu v Chistee a je určený na čištění prostorů a předmětů vystavených extrémnímu bakteriálnímu a bílkovinovému znečištění. Před tímto sprejem si jednoduše nemůže být žádná bakterie jistá.

CHISTEE opět v našem obchůdku!

 

Za zmínku stojí také jejich Antibakteriální sprej na ruce. Antibakteriální sprej u sebe v dnešní době nosí snad každý, tento je ale bezpečný, nevysušuje pokožku rukou, nedráždí dýchací cesty a svěže voní.

CHISTEE opět v našem obchůdku!

 

Chistee, to jsou čistící prostředky nové generace, výrobky, které nezatěžují vodu, půdu ani váš životní prostor. Jsme opravdu pyšné, že si můžete u nás vybrat z celé řady výrobků této značky. Myslete ekologicky a ekonomicky zároveň ????????☘

 

CHISTEE opět v našem obchůdku!

90%
Myslí ekologicky
Uvítala bych, kdyby byla expirace produktů v eshopu vždy uvedena. Myslím, že toho není zcela jednoduché docílit.
100%
rychlost,přehlednost,bezpečně zabaleno,pokaždé příjemná zkušenost
100%
100%
100%
100%
Výběr zboží,Ceny,Rychlost doručení
100%
100%
100%
Pečlivě vybrané produkty, rychlost doručení, zákaznický servis, široká nabídka
100%
Komunikace, rychlost, přehlednost....
Nic
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR