Potěšte svoji maminku

Ano, pojďme si říct, že sice všichni jsou důležití, ale maminka je prostě maminka, a proto bychom neměli na své maminky i na sebe zapomínat a pořádně oslavit blížící se Den matek.

A protože my jsme také maminky, víme co vše být matkou obnáší, nachystaly jsme si pro vás hned dva dárky! Určitě jste již slyšeli o estonské přírodní kosmetice JOIK, ale už jste ji zkoušeli? 

Pokud ne, tak teď vám k tomu dáme důvod. Připravily jsme si pro vás s holkama slevu na všechny výrobky značky JOIK, která se skládá z řady JOIK ORAGNIC JOIK HOME & SPA , najdete zde pleťovou i tělovou kosmetiku, ale také širokou škálu vonných svíček, sáčků, které provoní váš byt, auto či šatní skříň a nebo difuzéry do bytu, které vás přímo omámí. Při zakoupení jakéhokoliv výrobku značky JOIK dostanete 15% slevu

A pokud si koupíte plné balení libovolného produktu této značky, dostanete od nás dárek – Prosvětlující a rozjasňující AHA pleťové tonikum! Toto tonikum odstraňuje odumřelé kožní buňky, obnovuje pleť, vyhlazuje a prosvětluje celou tvář. 

 

Nakupujte v termínu 1.5. až 8.5., do vyprodání zásob, jak jinak. Sleva, bude odečtena z košíku při zadání kódu: MAMINKAM

Potěšte svoji maminku

90%
Myslí ekologicky
Uvítala bych, kdyby byla expirace produktů v eshopu vždy uvedena. Myslím, že toho není zcela jednoduché docílit.
100%
rychlost,přehlednost,bezpečně zabaleno,pokaždé příjemná zkušenost
100%
100%
100%
100%
Výběr zboží,Ceny,Rychlost doručení
100%
100%
100%
Pečlivě vybrané produkty, rychlost doručení, zákaznický servis, široká nabídka
100%
Komunikace, rychlost, přehlednost....
Nic
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR