Vánoční dárky pro nejmenší

Sérii vánočních článků nám uzavírají tipy na dárky pro nejmenší. Vím, že malým dětem udělá největší radost hračka, ale i tak jsem zde vypsala pár produktů, které si myslím, že by je potěšit mohly :-)

Péče o pusinku

Značka Nobilis Tilia tento rok přišla s novinkou - Dětskou pomádou Bětkou, která určitě potěší nejen malé slečny. Pomáda je určena pro každodenní péči o rty našich nejmenších. Na rtech dlouho vydrží a hezky je chrání. Díky přírodnímu složení je zcela bezpečná, i když se dítěti dostane omylem do úst. Výživnou kompozici ricinového, arganového a avokádového oleje doplňuje šípkový olej, který má vysoký obsah beta-karotenů a vitaminů. Chrání tak jemné dětské rty před nepříznivými vlivy prostředí. Bambucké máslo a přírodní včelí vosk rty zvláčňují a poskytují jim přirozený ochranný film. Díky éterickému oleji z červeného pomeranče podporuje pomáda svojí vůní veselou a hravou náladu. 

Vánoční dárky pro nejmenší

Péče o zoubky

Zubní pasty od Jack N' Jill jsou u nás oblíbené. Možná bych to neměla psát, ale naši kluci se vždy smějí, že je mají jako dezert po jídle. A dokonce jsou schopni si s kartáčkem přijít pro přidání :-) Takže i když zubní pasta asi není zrovna dárek, o který by si děti psaly, věřím, že až jí vyzkouší, zklamané z ní nebudou. Obzvlášť pokud jí doplníte o zubní kartáček se zvířátkem a kelímek, kam si děti mohou zubní pastu i kartáček odložit. 

Vánoční dárky pro nejmenší

Hravé koupání

Kromě péče o zoubky nabízí také Jack N 'Jill dětské pěny do koupele. Jsou nejen k dětské pokožce šetrné, ale také krásně voní a pokožku hydratují a zjemňují. A ve vaně je pořádná zábava, když vytvoříte bublinkovou koupel :-) Pokud máte rádi klasická mýdla, mohu Vám doporučit novinku od Almara Soap - Přírodní mýdlo Baby. Je určené pro suchou a velmi citlivou pokožku se sklony k podráždění. Obsahuje rostlinné oleje a másla, které jsou vynikající právě pro suchou, citlivou a namáhanou pokožku - extra panenský olivový, makadamový, mandlový a ricinový, lisované za studena a bambucké máslo v raw kvalitě. Mají silně promašťující účinky a díky nim je mýdlo ultrahebké a sametové.

Vánoční dárky pro nejmenší

Voňavý pokojíček

Éterické olejíčky jsou vhodné i pro děti. Vybírat můžete buď z jednosložkových a nebo sáhnout po směsi éterických olejů, která je určená přímo pro děti. Jedná se o jemnou ovocno-heřmánkovou vůni, která podporuje děti v jejich individuální cestě životem. Přetváří vše, co děti za den prožijí do pozitivních životních zkušeností, posiluje jejich schopnost radovat se z úspěchů a učit se z neúspěchů. Pomáhá jim nacházet své vlastní hranice, vyrovnat se se změnami a podporuje zdravou komunikaci. Na fyzické úrovni má směs protiinfekční, protizánětlivé a analgetické účinky zejména na trávicí a dýchací systém, je vhodná při nachlazení i jako univerzální směs do dětských ordinací, škol a školek. Uvolňuje napětí a vztek, podporuje hravost, dodává radost a optimismus, zároveň však přináší vnitřní zklidnění a umocňuje zdravý spánek. Harmonizační účinky směsi mohou děti provázet již od 9. týdne věku. A tuto krásnou směs můžete nakapat buď na keramickou destičku a nebo do malého přenosného difuzéru. Ten je vhodný nejen na cesty, ale právě i do dětského pokojíčku. Obsahuje zabudovanou baterii, takže ho stačí nabít, vytáhnout ze zásuvky a umístit tam, kde potřebujete. Navíc se éterické oleje kapou na vyjímatelnou filcovou destičku, takže nemusíte mít strach, že když děti do difuzéru strčí, vyleje se z něj voda. Další a možná pro děti tou největší výhodou je to, že je světelně podbarvený. Takže krásně poslouží i jako noční lampička :-) 

Vánoční dárky pro nejmenší

90%
Myslí ekologicky
Uvítala bych, kdyby byla expirace produktů v eshopu vždy uvedena. Myslím, že toho není zcela jednoduché docílit.
100%
rychlost,přehlednost,bezpečně zabaleno,pokaždé příjemná zkušenost
100%
100%
100%
100%
Výběr zboží,Ceny,Rychlost doručení
100%
100%
100%
Pečlivě vybrané produkty, rychlost doručení, zákaznický servis, široká nabídka
100%
Komunikace, rychlost, přehlednost....
Nic
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR