Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Ochrana osobních údajů

Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: GDPR) je společnost Krásná Každý Den s.r.o., Pod Belárií 705/8, 143 00 Praha 4, IČ: 05080720, DIČ: CZ05080720, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp. zn. C 258036 vedenou u Městského soudu v Praze.

 1. Zpracováváme jen ty osobní údaje, které nám sami poskytnete
  1. Zpracováváme osobní údaje zákazníků e-shopu www.krasnakazdyden.cz, kteří vytvoří objednávku a návštěvníků, kteří nám dali souhlas se zasíláním newsletteru.
  2. Tyto osobní údaje obsahují Váš e-mail, jméno, příjmení, ulici, číslo popisné, město, PSČ a telefonní číslo. V případě, že chcete SMSkou dostat přání a slevový kupón k narozeninám, zadáváte také den a měsíc Vašeho narození. Často uvádíte ještě další údaje, jako je adresa do zaměstnání, případně čas doručení balíčku.
 2. Některé údaje jsou zpracovánány automaticky
  1. Pro příjemnější používání stránky používáme také IP adresu. Podle ní Vám automaticky zvolíme měnu pro zobrazování cen produktů a vybereme nejbližší pobočku Zásilkovny.
  2. Zpracováváme také datum a čas přístupu na naší webovou stránku. Můžeme také zpracovávat informace o Vašem chování na našich webových stránkách, tj. např. jaké odkazy na našich webových stránkách navštívíte a které zboží je Vám zobrazeno.
 3. Osobní údaje používáme, jen když je to nezbytně nutné
  1. Váš e-mail potřebujeme k tomu, abychom Vám na něj mohli zaslat potvrzení objednávky společně s platebními údaji, fakturu za nákup a informace o stavu Vaší objednávky. Na e-mail Vám chodí také informace od přepravce a dotazník spokojenosti od společnosti Heuréka.
  2. Pokud souhlasíte, čas od času Vás e-mailem informuji o akcích, soutěžích a nových značkách, které se v e-shopu objevily. Můžete si to ale rozmyslet a Váš souhlas kdykoliv odvolat.
  3. Vaše jméno, příjmení a kontaktní údaje potřebujeme k tomu, abychom Vám mohli objednávku doručit.
 4. Osobní údaje zpracováváme jen my. Pokud to jinak nejde, předáme někomu jinému (např. dopravci), ale jen to, co je nezbytně nutné a nic víc
  1. Všichni, kteří u nás mají přístup k osobním údajům jsou navždy zavázáni k tomu, aby je neposkytli nikomu jinému.
  2. K tomu, aby obchůdek www.krasnakazdyden.cz fungoval, potřebujeme spolupracovat s ostatními a některé údaje předat dále. Tady je seznam zpracovatelů:

   - Přepravní společnosti – Česká pošta, s.p., Direct Parcel Distribution CZ, s.r.o.
   - Zásilkovna s.r.o. (zajištění distribuce zboží)
   - Google LLC (nástroje pro on-line marketing)
   - Wildbit, LLC (zajištění e-mailingu)
   - Facebook, Inc. (nástroje pro on-line marketing)
   - Seznam.cz, a.s. (nástroje pro on-line marketing)
   - SendinBlue (nástroje pro on-line marketing)
   - Heureka (nástroje pro on-line marketing)
 5. Údaje zpracováváme jen tak dlouho, jak je to nutné
  1. Většinu osobních údajů potřebujeme k samotnému nákupu (uzavření obchodní smlouvy) a k doručení produktů. Tyto údaje ze zákona musíme uchovávat v účetnictví po dobu 10-ti let.
  2. Pokud jste u nás nenakoupili poslední 2 roky, nebudeme Vám posílat novinky e-mailem a SMS přáníčko k narozeninám a smažeme den a měsíc narození, pokud jste nám ho postkytli.
 6. Kdykoliv se na nás můžete obrátit a rádi Vám poskytneme vše, co je třeba
  1. Osobní údaje, které jste nám poskytli, které zpracováváme a proč je potřebujeme.
  2. Opravíme údaje, které jsou nepřesné nebo neúplné.
  3. Odstraníme údaje, které nejsou potřeba pro účetnictví a jiné naše povinnosti.
  4. Zrušíme Váš souhlas s posíláním novinek na e-mail nebo SMS k narozeninám.
 7. Údaje jsou jako v sejfu
  1. Záleží nám na tom, abyste se k nám vraceli. Opravdu hodně. Proto obchůdek neustále vylepšujeme a jsme tak trošku technologické hračičky. Stejně tak přistupujeme k ukládání Vašich osobních údajů.
  2. Používáme jen ty nejlepší služby pro ukládání dat a jejich zabezpečení. Firewall a šifrování považujeme za absolutní základ pro přístup a ukládání dat.

Kontakty

V Dolních Břežanech, dne 25.5.2018