HERBATINT - tipy pro perfektní krytí šedin

Pokud vybíráte barvy na vlasy Herbatint a máte více šedivých vlasů, které nimi chcete překrýt, článek je určený právě pro Vás. Důležité je totiž vědět, že při výběru některé z barev z odstínové řady C, D, R, DR, M nebo FF, byste měli vybrat také stejný odstín z přírodní řady a v daném poměru barvy smíchat. Více si o tom povíme níže :-)

Jak míchat odstíny řady N v případě šedivých vlasů

Barvy odstínové řady N, tj. přirozené (přírodní) odstíny od 1N do 8N kryjí 100% šedivé vlasy už při první aplikaci. Odstíny 9N a 10N mají velmi nízkou koncentraci barevných pigmentů, proto musí být smíchány s malým množstvím odstínu 8N, aby bylo dosaženo co nejlepšího krytí šedivých vlasů.

Jak míchat odstíny řady C, D, R, DR, M v případě šedivých vlasů

Chcete-li použít jeden z odstínů řady C (popelavé odstíny), D (zlatavé odstíny), R (rezavé odstíny), DR (zlatavo-rezavé odstíny) nebo M (mahagonové odstíny) a máte více šedivých vlasů, měli byste smíchat barvu, kterou jste si vybrali (například 4R) s ekvivalentním přírodním odstínem (tj. z řady N). V tomto případě to bude barva 4N. Čím více šedivých vlasů máte, tím větší množství přírodního odstínu byste měli použít. Jednotlivá množství najdete v tabulce níže.

HERBATINT - tipy pro perfektní krytí šedin

Pro příklad uvedu, že pokud máte více jak 60 % šedivých vlasů a vybrali jste si odstín 4R, pro jejich perfektní krytí smíchejte 40 ml odstínu 4N a 20 ml odstínu 4R. Toto množství doplňte 60 ml vyvíjející emulze. Poměr barvy a vyvíjející emulze tak bude 1:1, což je vždy nutné zachovat.

Jak míchat odstíny řady FF (módní barevné odstíny) v případě šedivých vlasů

Pokud máte vyšší procento šedivých vlasů a chcete použít odstíny řady FF, výrobce doporučuje kombinovat i tyto odstíny s odstínovou řadou N (přírodní odstíny). Barva by jinak mohla být světlejší/výraznější, než byste čekali. Když zvolíte odstín FF3, tak ho zkombinujte s odstínem 5N. Pokud zvolíte jakýkoli jiný odstín této řady, zkombinujte ho s odstínem 7N. Pro množství přírodního odstínu a odstínu FF vycházejte opět z tabulky výše.


V případě velmi hustých vlasů byste měli barvu aplikovat na tenké prameny vlasů, abyste zajistili, že barvu budete mít na všech vlasech rovnoměrně. Čím více máte vlasů, tím více je potřeba barvy. Vždy je ale nutné zachovávat poměr barvy a emulze 1:1. 

Zdroj: https://www.herbatint.com

2.9.2022

Recenze e-shopu
100%
rychlost, serióznost, v balení dárek :-)
100%
Rychlé dodání
100%
Velký výběr, rychlé dodání.
100%
100%
100%
100%
U
100%
Pestrý výběr zboží Přehledný web Rychlost Balení
100%
Krasné zboží příznivé ceny rychlé doručeni do boxu nadherná prezentace balíčku, krásně zabalené, voňavé, dáreček
100%
Výběr nej kosmetiky světových i našich značek, vše má čisté složení Krásně vše zabalené L e a h l a n i - havajská kosmetika je naprosto nejlepší (jejich vůně, čisté složení, stojí za to) J o u Jou - chorvatská kosmetika TOP Určitě nakoupím znovu a vyzkouším jejich další produkty
Rychlé doručení s láskou a péčí
Balíčky zasíláme jako by to byl dárek pro naše blízké
Jsme tu pro vás
Pokud si nevíte rady, rády vám pomůžeme
Doprava ZDARMA nad 1700 Kč
Získejte dopravu zdarma k vaší objednávce
Ke každé objednávce vzoreček zdarma
Jako dárek vám vždy přibalíme nějaký vzoreček
Široký výběr
V naší nabídce máme více jak 50 značek
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR