1 500 Kč zdarma Nakupte ještě za 1 500 Kč a máte dopravu zdarma!

Kontakty

Míša

info@krasnakazdyden.cz
Nové značky, spolupráce, marketing

Od začátku jsem měla na starosti tak nějak všechno – od výběru nové značky, objednávání zboží, po jeho vybalování, štítkování, odepisování na Vaše e-maily, balení balíčků, chystání nejrůznějších akcí a soutěží až po úklid našeho skladu :-) S radostí ale můžu říct, že se KKD postupně rozrůstá a já jsem tak k sobě mohla přibrat děvčátka, kterým jsem svěřila část mé práce. Potřebovala jsem trochu rozvázat ruce, abych mohla obchůdek posouvat dále, domlouvat pro Vás další nové značky, spolupráce, akce, vymýšlet soutěže, přispívat na sociální sítě a zajistit bezproblémové fungování celého e-shopu. Na této stránce tedy najdete kontakty na mé úžasné kolegyňky, na které se můžete obrátit. Vím, že u nich budete v dobrých rukou. A pokud chcete napsat něco přímo mně, určitě prosím pište, stále tu jsem a budu pro Vás.

Péťa

objednavky@krasnakazdyden.cz
Objednávky

Péťa je se mnou už více jak rok a postupně se stala mojí pravou rukou. Má na starosti celé naše skladové království - když produkty přijdou a také když odchází. Balí totiž pro Vás s pečlivostí Vaše balíčky a často si prý představuje, komu balíček asi půjde a jakou udělá radost. Péťa má mou velkou důvěru a tak jsem jí svěřila i péči o Vás, zákazníky. Pokud tedy máte nějaké dotazy, prosby a přání týkající se objednávek, můžete se na Péťu obrátit. Má přehled o tom, co se s Vaším balíčkem právě děje a pokud potřebujete cokoli změnit, ráda Vám vyjde vstříc :-)

Lucka

poradna@krasnakazdyden.cz
Produktové dotazy

Lucka vyzkoušela nespočet produktů přírodní kosmetiky a kosmetika celkově je pro ní velký koníček. Má i svůj blog, na který pravidelně přidává recenze. Jsem moc ráda, že zrovna Lucka se stala součástí KKD a vzala si na starosti odpovědi na Vaše dotazy, které se týkají produktů - ať už přes e-mail nebo na Facebooku. Vím, že je o Vás totiž velmi dobře postaráno a nejvíc mě těší to, že Lucka Vám odpovídá s láskou a radostí. A jak vždy říká: „Som rada, ak tie správy dievčatám pomôžu.” :-) Je to taková naše produktová víla.

Krásná Každý Den s.r.o.

zastoupena
Michaelou Hnikovou
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720

Mobil: +420 730 988 162

Sídlo a provozovna

sídlem:
U Náměstí 711
252 41 Dolní Břežany

provozovna:
Pražská 636
252 41 Dolní Břežany