Doprava na Zásilkovnu zdarma 😍

Kontakty

Dotazy a prosby ohledně objednávek

objednavky@krasnakazdyden.cz

Dotazy týkající se produktů

poradna@krasnakazdyden.cz

Pro případ, že nám chcete zavolat

+420 799 529 780 pracovní dny od 9 - 16 hod.

Míša

Nové značky, spolupráce, marketing, ale i cokoli dalšího :-)
info@krasnakazdyden.cz

Založila jsem e-shop Krásná Každý Den a od jeho počátku jsem měla na starosti tak nějak všechno – od výběru nové značky, objednávání zboží, po jeho vybalování, štítkování, odepisování na Vaše e-maily, balení balíčků, chystání nejrůznějších akcí a soutěží až po úklid našeho skladu :-) S radostí ale můžu říct, že se obchůdek postupně rozrůstá a já jsem tak k sobě mohla přibrat děvčátka, kterým jsem svěřila část mé práce. Potřebovala jsem trochu rozvázat ruce, abych mohla obchůdek posouvat dále, zajišťovat jeho celkový rozvoj a bezproblémové fungování. A zároveň se s Vámi pravidelně “potkávat” na sociálních sítích.

Níže Vám tedy alespoň krátce představím mé kolegyňky. Vím, že u nich budete v dobrých rukou. A pokud chcete napsat něco přímo mně, určitě prosím pište, stále tu jsem a budu pro Vás.

Lucia

Lucka vyzkoušela nespočet produktů přírodní kosmetiky a kosmetika celkově je pro ní velký koníček. Má svůj blog, na který pravidelně přidává recenze a nově si k němu přibrala i blog Krásná Každý Den. Můžete se tak těšit na spoustu zajímavých článků. Kromě blogu také odpovídá na Vaše dotazy ohledně objednávek a řeší Vaše otázky týkající se produktů - ať už přes e-mail nebo na Facebooku. Vím, že je o Vás velmi dobře postaráno a nejvíc mě těší to, že Lucka Vám odpovídá s láskou a radostí. A jak vždy říká: „Som rada, ak tie správy dievčatám pomôžu.” :-) Pokud tedy máte nějaký dotaz, můžete se obrátit na naší (nejen) produktovou vílu :-)

Péťa

Péťa se stala součástí obchůdku o něco dříve, než Lucka. Má na starosti celé naše skladové království - když produkty přijdou a také když odchází. Balí totiž pro Vás s pečlivostí Vaše balíčky a často si prý představuje, komu balíček asi půjde a jakou udělá radost.

Krásná Každý Den s.r.o.

zastoupena
Michaelou Hnikovou
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720

Sídlo a provozovna

sídlem:
U Náměstí 711
252 41 Dolní Břežany

provozovna:
Pražská 636
252 41 Dolní Břežany