Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Kontakty

Dotazy a prosby ohledně objednávek

objednavky@krasnakazdyden.cz

Dotazy týkající se produktů

poradna@krasnakazdyden.cz

Pro případ, že nám chcete zavolat

+420 799 529 780 pracovní dny od 8 - 13 hod.

Míša

Nové značky, spolupráce, marketing, ale i cokoli dalšího :-)
info@krasnakazdyden.cz

Založila jsem e-shop Krásná Každý Den a od jeho počátku jsem měla na starosti tak nějak všechno – od výběru nové značky, objednávání zboží, po jeho vybalování, štítkování, odepisování na Vaše e-maily, balení balíčků, chystání nejrůznějších akcí a soutěží až po úklid našeho skladu :-) S radostí ale můžu říct, že se obchůdek postupně rozrůstá a já jsem tak k sobě mohla přibrat děvčátka, kterým jsem svěřila část mé práce. Potřebovala jsem trochu rozvázat ruce, abych mohla obchůdek posouvat dále, zajišťovat jeho celkový rozvoj a bezproblémové fungování. A zároveň se s Vámi pravidelně “potkávat” na sociálních sítích.

Níže najdete mé kolegyňky, které jsou součástí Krásná Každý Den. Vím, že u nich budete v dobrých rukou. Stále ale platí, že tu jsem a budu pro Vás. Pokud tedy chcete napsat něco přímo mě, budu se na Vaši zprávu těšit.

Lucka

Zákaznický servis
objednavky@krasnakazdyden.cz

Máte dotaz ohledně objednávky nebo produktu? Pak napište naší Lucce, která Vám s radostí odpoví. Lucka má na starosti nejen Vaše e-maily, ale také Vám odepíše na Facebooku a když nám zavoláte, uslyšíte se spolu na telefonu.

Péťa

Provoz našeho skladového království

Péťa má na starosti celé naše skladové království - když produkty přijdou a také když odchází. Balí totiž pro Vás s pečlivostí Vaše balíčky a často si prý představuje, komu balíček asi půjde a jakou udělá radost. Péťa ve skladu samozřejmě není sama. S balením balíčků Pétě pomáhá také Ljuba a dvě naše Nikči :-)

Krásná Každý Den s.r.o.

zastoupena
Michaelou Hnikovou
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720

Sídlo a provozovna

sídlem:
U Náměstí 711
252 41 Dolní Břežany

provozovna:
Pražská 636
252 41 Dolní Břežany