Kouzelné okamžiky na svatého Valentýna

Blíží se Valentýn. Svátek, který rozděluje lidi na dvě skupiny. Zatímco jedna ho odsuzuje a považuje za zbytečný, jiní si ho s radostí užívají. Pravdou je, že lásku je třeba oslavovat každý den bez ohledu na datum v kalendáři. Nemusíte propadnout nákupnímu šílenství a shánět květiny, bonboniéry nebo drahé dary. Stačí si jen vychutnat kouzlo okamžiku a možná si tak svátek svatého Valentýna uděláte každý týden.

Příjemná atmosféra

Základem je navodit si příjemnou atmosféru. Co přeje romantice více než voňavá svíčka? Vyberte si nějakou od Joik a máte jistotu, že pokoj provoníte květinami a láskou. Podobnou službu udělají i esenciální oleje od Nobilis Tilia nebo Soaphoria. Ať už použijete keramickou destičku nebo difuzér, kouzelná vůně bude všude kolem Vás. Vůně jsou pro nás velmi důležité a díky nim se nám krásné chvíle vryjí hluboko do paměti.

Kouzelné okamžiky na Valentýna

Voňavá lázeň

Další možností, jak si udělat krásný večer, je relax ve voňavém vaně. Co takhle vyzkoušet lanýže od Joik? Nejenže krásně vypadají a voní, ale díky kakaovému máslu pokožku i hydratují a zjemňují. Další voňavou alternativou je sůl do koupele od Soaphoria. Taková koupel je vhodná nejen na romantické chvíle a navození psychické pohody. Po horké lázni je skvělá masáž. S tělovými oleji od Savonu je to jednodušší než kdykoliv předtím. Pokožka zůstane jemná a voňavá, odpočinete si a vychutnáte si blízkost svého partnera.

Kouzelné okamžiky na Valentýna

Jako femme fatale

Plánujete raději vyrazit ven na chutnou večeři nebo procházku pod hvězdami? Zazařte i Vy a vsaďte na přírodní dekorativní kosmetiku. Základem valentýnského líčení by měla být krásná červená rtěnka například od 100% Pure. Červená sluší i nehtům, takže 9-free lak od Glossworks z Vás udělá okouzlující femme fatale. Make-up oživíte jemnou tvářenkou od Everyday Minerals nebo krémovou multifunkční tyčinkou od 100% Pure. A nezapomeňte také na omamný parfém. Dokonalou volbou je roll-on Olejový parfém Smyslná od Dulcia Natural, který je ženský a poutavý. Do kabelky si můžete vložit také roll-on parfém od Soaphoria, který podtrhne krásu a jemnost něžnějšího pohlaví.

Kouzelné okamžiky na Valentýna

Doufám, že Vás moje tipy inspirovaly na krásný a voňavý Valentýn. Den, kdy je třeba se obdarovat společně stráveným časem a naopak nejsou třeba žádné dary. Stačí čas, láska a objetí.

Recenze e-shopu
100%
100%
Výborná komunikace, expresní dodávka zboží
100%
Rychlé odeslání, krásně zabalené, top produkty.
100%
Bleskové doručení do druhého dne
100%
100%
V tomto eshopu nakupuji pravidelně už pár let. Servis je od počátku bezchybný, nikdy jsem s ničím neměla problém. Nabídka značek je velmi pestrá a ceny jsou fajn.
100%
Super přírodní kosmetika na jednom místě. Objednávala jsem zde už několikrát. Rychlé dodání a krásně zabaleno. Děkuji
100%
Velký výběr ,Kvalitní zboží ,Rychlé dodání
100%
100%
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR