📦V horkých dnech, prosím volte jinou dopravu než do BOXŮ. Děkujeme, Vaše holky ♥️

Manucurist - přírodní LED laky jsou tu!

Na sklonku loňského roku jsme, po vašich častých dotazech, rozšířily naše portfolio značek o luxusní řadu přírodních LED laků na nehty od značky Manucurist. Přírodní laky, které vydrží až 10 dní, obsahují ingredience, které byste v běžném laku na nehty rozhodně nečekali.

Trocha historie

Nejdříve se však pojďme seznámit s malou rodinnou firmou Manucurist. Předchůdcem byl v roce 1996 nehtový salon Manucurist, který sídlil v Paříži. V roce 2016 převzala salon dcera původní majitelky Gaëlle Lebrat Personnaz a rozhodla se spojit péči o sebe, luxus a udržitelnost v jedno. Díky Manucurist si tak můžete dopřát péči o vaše nehty i v pohodlí domova.

Přírodní složky, které v běžné laku nenajdete

Manucurist vyvíjí luxusní LED laky s inovativní recepturou Green FlashTM.  Jedná se veganské, přírodní laky na nehty, které neobsahují nehtům ani přírodě škodlivé látky jako jsou endokrinní disruptory, CMR, senzibilizující monomery nebo hydrochinony pocházející z petrochemických látek. Naopak obsahují převážně přírodní látky.

Jak již jsme zmínili, jsou dlouhotrvající, při správném zacházení vydrží na nehtech až 10 dní, jejich barvy jsou vysoce lesklé a výrazné, nanášení laku je snadné a stejně tak jeho odstranění.

Teď se dostáváme k tomu nejzajímavějšímu. Víte, jaké přírodní látky v lacích Manucirist najdete? Jedná se například o výtažky z cukrové třtiny, manioku, bavlny, kukuřice, bramboru nebo bavlny. I nás složení překvapilo, nutno dodat, že opravdu velmi příjemně.

Manucurist nabízí širokou škálu LED laků na nehty, Base & Top Coat laky, odlakovače včetně skvělých opakovaně použitelných klipů pro odstranění laku, zapékací LED lampy (a to i v cestovním provedení) a další příslušenství. Můžete si také zakoupit kompletní sadu Green Flash set pro vaše nehty, která obsahuje vše, co potřebujete k vytvoří luxusní gelové manikúry v pohodlí vašeho domova.

Zdravé ruce pro zdravou planetu

Vaše nehty nebudou zničené jako po běžné manikúře, pro odstranění LED laku nepotřebujete nehty zbrousit ani jinak poškodit, nehrozí riziko vzniku alergie či poškození citlivého nehtového okolí. Bonusem je rychlá a jednoduchá aplikace, kterou zvládnete ve třech krocích.

Protože udržitelnost a ochrana životního prostředí je jednou z priorit společnosti Manucurist, kromě vývoje přírodní kosmetiky, je pro společnost také důležitá ekologie. Všechny obaly jsou tudíž vyrobeny z alespoň částečně recyklovatelných a znovupoužitelných materiálů. Samozřejmostí je, že produkty nejsou testované na zvířatech. Jedním z hesel Manucurist je: „Zdravé ruce pro zdravou planetu.“ To, myslíme, že vystihuje celou značku a jejich kolekci.

Věříme, že si nové laky na nehty a další produkty Manucurist zamilujete. Potvrzení kvality může být také fakt, že laky a další produkty Manucurist najdete ve více než 400 salonech po celém světě a jejich produkty se prodávají ve více než 30 zemích. My už jsme je vyzkoušely a jsme nadšené.

 

Vaše holky ❤️

 

29.2.2024

Recenze e-shopu
100%
100%
Rychlost, kvalita produktů, vzorečky k objednávce
100%
100%
Skvělá komunikace obchodu Balíček je nádherně ekologicky zabalený a voní po levanduli. Rozbalovaní je radost. Je to jako rozbalovat dárek, který si opravdu přejete.
100%
100%
100%
100%
100%
100%
Rychlé doručení s láskou a péčí
Balíčky zasíláme jako by to byl dárek pro naše blízké
Jsme tu pro vás
Pokud si nevíte rady, rády vám pomůžeme
Doprava ZDARMA nad 1700 Kč
Získejte dopravu zdarma k vaší objednávce
Ke každé objednávce vzoreček zdarma
Jako dárek vám vždy přibalíme nějaký vzoreček
Široký výběr
V naší nabídce máme více jak 50 značek
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR