Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Recenze Pleťové noční sérum Multivitamín a antioxidanty

Pleťové noční sérum Multivitamín a antioxidanty 100% Pure
100% Pure

Pleťové noční sérum Multivitamín a antioxidanty

Silné stabilizované sérum s vitamíny. Vitamíny synergicky spolupracují na redukci linek a vrásek, zvyšují pevnost a elasticitu pokožky, rozjasňují pleť a vyrovnávají barevný tón pleti. Niacinamid (vitamín B3) a vitamín C jsou dvě anti-aging superhvězdy proti stárnutí, ale obvykle nebývají formulovány společně kvůli rozdílným hodnotám pH. Nicméně v 100% PURE zformulovali antioxidant ascorbyl fosfát hořečnatý, nejkvalitnější a nejstabilnější formu vitamínu C s pH 6 a vitamín B3 do společné harmonické receptury pro docílení obnovy mladé, zdravé a zářící pleti. Sérum je vhodné i na oční okolí, včetně víček.

1 740 
Koupit

— září 2019

Jestli ho doporučím? Všemi dvaceti, vážení! Díky bleskovému a jednoduchému použití (10 vteřin denně, když moc), uživatelské přítulnosti (na pleti o něm nevíte) a VIDITELNÝM výsledkům se z něj stal produkt, ze kterého fakt NEbudu mít radost, až ho vypotřebuju. Normálně je to naopak – těším se z každého prázdného obalu a další věci k testování. Tady si nejspíš udělám i smutný černý puntík v diáři, až mi sérum dojde. Tohle se 100% Pure povedlo tak, že to dělá čest i názvu značky – na mé straně 100% spokojenost! Neobjevila jsem vůbec NIC, co by mi na séru vadilo. Prostě ho jen miluju :-)

— květen 2019

Po ani ne minutě se vsákne bez pocitu ulepenosti nebo mastnoty. A není problém na něj aplikovat olejíček nebo krém. Ráno je pleť znatelně jemnější na dotek, pupínky vypadají menší a světlejší, kruhy pod očima jsou také jakoby světlejší a drobné vrásky jsou mnohem méně znatelné.