Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Recenze Chistee

Kupovat kosmetiku přes internet může být často velmi složité. Nemáte možnost si produkt vzít do ruky a prohlédnout si ho, přivonět si k němu nebo ho případně vyzkoušet. A tak abych Vám alespoň trochu výběr usnadnila, zasílám produkty blogerkám, které je pro Vás testují a pak o nich píší recenze.

— listopad 2019

Prostředek na mytí nádobí Citrus 510 ml

Chistee

V průběhu běžného provozu jsem nezaznamenala rozdíl oproti běžnému umývátku na nádobí a nálepka eko nemá na výsledek pražádný vliv. Chistee funguje na jedničku. Co ale musím vyzdvihnout do nebes, je právě to nevysušování, které je natolik znatelné, že i teď, když jsem byla opláchnout talíř od snídaně, si pořád mnu ruce mezi sebou a je mi záhadou, jaktože nepnou suchem. Toto je velice povedené!


— listopad 2019

Univerzální čistící koncentrát Citrus 520 ml

Chistee

Namísto na houbičku jsem jednou koncentrát nalila přímo na čištěnou plochu. Tedy brutálně zalepenou a zaprášenou mastnou příšernost úplně nahoře na kuchyňské lince. Slezla jsem ze štaflí, abych si podala navlhčenou houbičku a vylezla jsem zpátky. Houbičkou jsem setřela tu trošku Chistee čističe, který jsem předtím nanesla přímo na linku. Přísahám na holý pupek, že jsem houbičkou jen lehoučce přejela po čistítku a všude tam, kde bylo, tak pod ním zůstala absolutně bílá plocha! Fakt jak z reklamy! Byla jsem z toho tak v šoku, že jsem zavolala i chlapa, přinutila ho na štafle taky vylézt a ten zázrak obdivovat! :-D