Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Recenze Crazy Rumors

Kupovat kosmetiku přes internet může být často velmi složité. Nemáte možnost si produkt vzít do ruky a prohlédnout si ho, přivonět si k němu nebo ho případně vyzkoušet. A tak abych Vám alespoň trochu výběr usnadnila, zasílám produkty blogerkám, které je pro Vás testují a pak o nich píší recenze.

— listopad 2017

Balzám na rty French Vanilla | Káva a vanilka

Crazy Rumors

Balzam je v balení tak akurát tuhý. Neroztápa sa a ani nemrzne. Na pery sa nanáša ľahko. Neprechádza do okolia pier a na perách zanecháva ochrannú vrstvu. Práve tá vrstva zabezpečí ochranu pred mrazom a vetrom. Balzam však pery zároveň aj vyživí, takže nám pomôže dať pery do poriadku ak si ho občas nestíhame naniesť alebo ho nemáme so sobou. Účinok je podľa mňa výborný. Presne takéto balzamy, ktoré dokážu pery hydratovať i chrániť, sú dobré do jesenného a zimného počasia.


— srpen 2016

Balzám na rty Amaretto | Káva, mandle a vanilka

Crazy Rumors

Tubička obsahuje 4,4 ml (0,15 oz). Konzistencia balzámu je skôr tuhá. Nanáša sa bez problémov. Vôňa práve tejto varianty, ktorú mám mi pripomína, vlastne nič konkrétne. Určite tam cítim mandle a .. čerešnu alebo višňu (doteraz neviem, aký je medzi nimi rozdiel a už sa mi to mamka pokúšala vysvetliť snáď miliónkrát, ale asi to ani nikdy vedieť nebudem :D). Pery sú po nanesení vláčne a perfektne hydratované.


— březen 2016

Balzám na rty Amaretto | Káva, mandle a vanilka

Crazy Rumors

Co ale zvláštní určitě je, tak vůůůůně a chuť! To je něco! Nemůžu se rozhodnout, jestli v tom cítím hrst přezrálých višní nebo třešní, či spíš převládá griotka s mandlovou příchutí. Sakra nevím, jak to v Crazy Rumors dělají, ale jsou v míchání esenciálních olejů, za pomocí kterých je příchuť stvořená, zatraceně dobří! Tohle je majstrštyk v pravém smyslu toho slova.


— prosinec 2016

Balzám na rty Chocolate Strawberry | Jahody a čokoláda

Crazy Rumors

Opět je možnost vybrat si snad z deseti variant (např. káva, čaj, žvýkačka, zmrzlina apod.). Já dostala variantu Chocolate Strawberry, v překladu jahody v čokoládě. Z balzámu cítím bohužel jenom tu čokoládu a kakao. Moc ráda bych ale vyzkoušela ještě ten čaj, takže si budu muset někdy objednat ještě další. Balzám je průhledný a nijak nebarví. Příjde mi trošičku mastnější, takže po přetření rtů určitě nemám tu potřebu, je natírat znovu. O rty velmi dobře pečuje a krásně je vyhladí.


— březen 2016

Balzám na rty Bubble Gum | Žvýkačka

Crazy Rumors

Balzám je bezbarvý, rtům dodá jemný lesk, je příjemný a skvěle hydratuje. Dokonale rty vyživí a dodá jim vše, co potřebují. Navíc sladce chutná. Používám ho většinou jen na noc a ráno ho na rtech stále trochu cítím. Během víkendu si ho dávám i přes den a nemám potřebu si rty často mazat. Vydrží na rtech dlouho a zvládne i malé pití.


— únor 2016

Balzám na rty Leaping Bunny | Švestka a meruňka

Crazy Rumors

Získal si ma predovšetkým vzhľadom a príjemnou sladkou vôňou marhule a slivky. Je 100% prírodný a rýchlo sa vpije do pier. Zanechá ich v týchto chladných mesiacov pekne hydratované a vláčne, takže sa nemusíte báť, že vaše pery budú suché. Je to môj verný pomocník nielen do školy, ale aj na cesty.