Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Recenze Eco Cosmetics

Kupovat kosmetiku přes internet může být často velmi složité. Nemáte možnost si produkt vzít do ruky a prohlédnout si ho, přivonět si k němu nebo ho případně vyzkoušet. A tak abych Vám alespoň trochu výběr usnadnila, zasílám produkty blogerkám, které je pro Vás testují a pak o nich píší recenze.

— srpen 2018

Opalovací krém SPF 30 BIO

Eco Cosmetics

Opalovací krém Eco Cosmetics je perfektní a já mu vlastně nemám co vytknout. Je na roztírání hutnější, ale pořád se s ním dá velmi dobře pracovat a nikterak to nebrání skvělému výsledku. krém má minerální UV filtr (neobsahuje nanočástice) chrání proti UVA i UVB záření nebělí pokožku nebarví oblečení nedráždí oči je voděodolný voní jak slabá griotka :-) má 100% přírodní složení a certifikát EcoCert


— červenec 2018

Tužící pěna na vlasy BIO

Eco Cosmetics

Pěna mi vlasy hezky uhladí, zafixuje a dají se vytvarovat, aniž by působily jako „přilba“, což je skvělé. Nehybnou vlasovou krustu na hlavě nesnáším. I díky tomu třeba lak na vlasy používám maximálně dvakrát do roka – a to ještě musí být venku tajfun a já se zrovna chystám pryč a nemůžu si udělat culík.