Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Recenze Jāsön

Kupovat kosmetiku přes internet může být často velmi složité. Nemáte možnost si produkt vzít do ruky a prohlédnout si ho, přivonět si k němu nebo ho případně vyzkoušet. A tak abych Vám alespoň trochu výběr usnadnila, zasílám produkty blogerkám, které je pro Vás testují a pak o nich píší recenze.

— březen 2018

Zubní pasta Healthy Mouth

Jāsön

Shrňme si to. Je to šetrná přírodní zubní pasta, která má skvělou svěží sladkou pálivou a trochu kořenitou chuť, která hodně pění a hezky čistí. Víte ale, že moc pěny není na čištění zubů dobré? Ta pěna pak totiž zabrání štětinkám kartáčku, aby se dostaly do všech potřebných míst, proto jsem na začátku říkala, že je čištění zubů spíš manuální práce. Pastu vám můžu doporučit všema dvaceti prstíčkama a všema zoubkama, které mám. Za tři měsíce používání se mi z pasty neudělal žádný zánět dásní, kterými jsem dřív trpěla jak pes. Za mě tedy ano a velké hurá.


— červenec 2016

Ústní voda Sea Fresh

Jāsön

Dievky moje, z tejto vody som nadšená najviac. Tak výbornú prírodnú ústnu vodu som ešte nikdy neskúšala. Konečne účinok a sila ako Listerine, ale bez chemikálii a štípania. Vynikajúci účinok, svieži dych, ktorý trvá, sila pepermintovej žuvačky a príjemný pocit v ústach je samozrejmosť. Ústna voda ma natoľko zaujala, že si v budúcnosti zaobstarám ďalšie príchute.


— květen 2016

Zubní pasta Healthy Mouth

Jāsön

Hned na úvod bych ráda zmínila, že pro milovníky pěnivých past bude tato opravdu ta pravá. Pěna je extra hutná a je jí hodně. Chuť je docela zvláštní, dost štiplavá a nejvíce tam cítím hřebíček. Vůbec mi to ale nevadí, naopak mi chuť přijde příjemná. Někdo by s ní však pro její výraznost mohl mít trošku problémy, než si zvykne. Zuby hezky umyje a pro mě celkově plní atributy zubní pasty na výbornou.