Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Recenze Urtekram

Kupovat kosmetiku přes internet může být často velmi složité. Nemáte možnost si produkt vzít do ruky a prohlédnout si ho, přivonět si k němu nebo ho případně vyzkoušet. A tak abych Vám alespoň trochu výběr usnadnila, zasílám produkty blogerkám, které je pro Vás testují a pak o nich píší recenze.

— březen 2020

Šampon na vlasy Brown sugar 250 ml

Urtekram

Samotný produkt je svetlohnedej farby s výraznejšou levanduľovou vôňou. Vôňa však na vlasoch nezostáva. Hoci ide o čisto prírodný produkt, jeho penivosť by som prirovnala k bežným konvenčným šampón. Minimálne pri druhom umývaní dokáže vytvoriť veľké množstvo peny. Z vlasov sa dobre oplachuje a tie sú po jeho použití príjemné na dotyk a pomerne dobre sa aj upravujú.


— září 2018

Kondicionér ve spreji s kokosovým nektarem

Urtekram

Pokud po kondicionéru dám ještě tuhle bezoplachovou péči, vlasy jdou krásně rozčesat, bez jakékoliv námahy. Jsou o poznání lesklejší, a i více voní po kokosu. Aplikovat můžete do vlhkých vlasů před foukáním a následnou úpravou nebo i do suchých. Mám vyzkoušeno obojí a za mě velká spokojenost. Vlasy jsou jemnější na dotek a lesklejší bez jakéhokoliv zatížení. Za mě fajn péče pro všechny typy vlasů.


— září 2018

Kondicionér na vlasy Kokos

Urtekram

Upřímně z kondicionéru moc nadšená nejsem, nevyhovuje mi v první řadě balení. Volila bych pumpičku, jelikož kondicionér je poměrně dost tekutý a vymáčknete vždy větší množství, než potřebujete. Za druhé na mě je slabý. Nedostatečně o mé vlasy pečuje. Sice jsou poměrně slušně rozčesat, ale trvá to déle, než jsem zvyklá a musím na vlasy jemněji. Vůně i zde je velmi jemná. Tedy nic, co nadchne nebo urazí. Vlasy jsou po vysušení lesklé a hodně nadýchané, rozhodně neplihnou, ale na dotek jsou trochu vysušené. Prostě pro melírované nebo hodně suché vlasy nedoporučuji. Ale pro normální nebo i mastnější vlasy bude fajn.


— září 2018

Šampon s kokosovým nektarem 250 ml

Urtekram

Konzistencí je to hustší gel, který na to, že se jedná o přírodní kousek, slušně pění. U svých dlouhých vlasů, mám ovšem větší spotřebu a šampon tedy velmi rychle celý spotřebuji. Na dokonale umyté vlasy musím mýt někdy i na dvakrát. Ale jinak myje velmi dobře, vlasy nejsou zacuchané a ani jakoby nevržou, což je někdy mínus přírodní vlasovky. Jsou lehoučké a takové velmi příjemné. U hlavy, kam člověk nedává žádnou jinou péči, mám pocit, že jsou vlasy nadýchanější a méně se dokonce mastí a plihnou.


— srpen 2018

Čistící pleťové mléko Severská bříza

Urtekram

Ak ste mali doma niekedy prírodné odličovacie mlieko, tak tú vôňu budete podľa mňa poznať - je taká bylinková, relatívne výrazná. Mne veľmi pripomína Weledu alebo Dr Haushku, ale vážne si myslím, že väčšina týchto mliek vonia rovnako. Bylinkovo, prírodne, čisto - príjemne. Mlieko obsahuje mandľový, olivový, jojobový olej a výťažok z brezových listov, ktorý spevňuje pokožku. Po odlíčení je pokožka jemnučká, hebká a bez akéhokoľvek podráždenia.