Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Recenze Yope

Kupovat kosmetiku přes internet může být často velmi složité. Nemáte možnost si produkt vzít do ruky a prohlédnout si ho, přivonět si k němu nebo ho případně vyzkoušet. A tak abych Vám alespoň trochu výběr usnadnila, zasílám produkty blogerkám, které je pro Vás testují a pak o nich píší recenze.

— duben 2018

Tekuté koupelnové mýdlo Fík

Yope

Jak voní? Čekala jsem takovou sladkou podmanivou vůni fíků, ale mýdlo voní ohromně jemně. Voní mýdlově! Přesně takhle by měly vonět mýdlové bumblinky. Je to taková jemná a nasládlá vůně, která se jemně ztratí, když k ní přivoníte, zachumlá se do obláčku nebo do bublinky a odletí pryč, jen aby se vám usadila zase zpátky na nose.


— prosinec 2017

Sprchový gel Třezalka

Yope

Co se mého hodnocení týče, klasicky bych se u sprchového gelu mohla omezit na "myje fajně". No já to rozvedu ještě na informaci, že gel pokožku nevysušuje, tudíž se hned po vyběhnutí ze sprchy nescvrknete do sušené křížaly. Ohledě vůně už jsem se rozplývala výš – ta je prostě dokonalá! A nějakou dobu i voní z pokožky. A k pěně bych poznamenala, že je to s jejím množstvím tak na půl cesty. Když jsem chlapovi dala do ruky houbu s tím, jestli by nebyl té lásky a neumyl mi záda, okamžitě se ptal, jestli to není nějaký přírodní gel, že míň pění. Tož tak. Celkově dávám ale hodnocení 5 z 5, jelikož ta vůůůůně je pro mě fakt jak droga :-)


— říjen 2017

Hydratační mléko na tělo a ruce Vanilka a skořice

Yope

Líbí se mi, že je univerzální, můžete si s ním mazat jak ruce tak celé tělo, kdykoliv máte chuť. Vůně koření se jemně rozvíjí ještě několik minut po té a tak nějak zanechává jemný opar a dobrý pocit. A na pokožce vydrží několik hodin.


— srpen 2017

Zklidňující mléko na tělo a ruce Verbena

Yope

Nakoniec si moje srdce vybralo verbenu a poviem vám, neľutujem svoje rozhodnutie. Nič krajšie som ešte v živote nevoňala. A nič lepšie na mojích rukách ešte nebolo. Ruky sú nádherné hydratované, jemné a neskutočne voňavé ešte veľmi dlho po nanesení. Balenie je veľké, takže vydrží naozaj veľmi dlho a aplikácia je jednoduchá, keďže obsahuje pumpičku. Musím povedať, že som so svojím rozhodnutím a výberom nebola ešte nikdy taká spokojná.


— duben 2017

Tekuté koupelnové mýdlo Verbena

Yope

Co naprosto miluju je nádherná čistá vůně verbeny. Ta mě snad nikdy neomrzí a můžu jí mít v čemkoliv. Mýdlo je fajn. Má gelovou texturu a ruce nejsou po použití vysušené. Jelikož je balení opravdu velké, tak nám vydrží alespoň na půl roku, protože ho stačí opravdu malé množství.


— duben 2017

Regenerační mléko na tělo a ruce Fík

Yope

Používáme ho hlavně na ruce. Pokožku krásně zvláční a hydratuje. Jedná se o mléko, tudíž to není extrémně výživné, ale právě mě i Jardovi to naprosto vyhovuje na takové každodenní použití i několikrát během dne. Lahev máme postavenou u počítače, takže používáme celkem často.


— březen 2017

Hydratační mléko na tělo a ruce Vanilka a skořice

Yope

Mléko je velice příjemné, má bezchybnou středně hustou, přitom lehkou konzistenci. Rychle a jednoduše jej vetřete do pokožky. Produkt se nezanechává na pokožce žádnou mastnou vrstvu, opravdu výborně se vstřebává a kůži krásně zjemní, dodá pokožce potřebnou hydrataci a výživu. O vlastnostech mléka víc ani psát netřeba, prostě a jednoduše tento polský produkt je jedním z nejpříjemnějších a nejvoňavějších tělových mazání, které jsem měla za poslední léta možnost vyzkoušet.