Fragile Cosmetics

Novinky
Zajímá mě
Ženy
Muži
Sety
Značky

Fragile Cosmetics je podle Franca Gobbiho, kadeřníka celebrit a Manuely Affatato, spoluzakladatelky značky, představuje křehkou rovnováhu mezi lidskou povahou a planetou, na které žijeme.

Okouzleni harmonií vody, země a rostlin středomořské krajiny, se mezi Francem a Manuelou zrodila vášeň, oba sdílejí lásku k přírodě a kráse.

Z této synergie se zrodila kosmetika Fragile Cosmetics, která spojila Francovy zkušenosti ze světa luxusní kosmetiky s výzkumnou, vývojovou a inovační schopností Manuely. Fragile Cosmetics zhmotnila koncept, který byl do té doby pouze vizuální představou.

Každý z tělových a vlasových produktů Fragile Cosmetics je veganský, bez krutosti a vyrobený z nejméně 98% z přírodních ingrediencí. Vysoce účinné složky neobsahují parabeny, sulfáty ani ropné látky. Každý z nich obsahuje výjimečnou směs esenciálních olejů a přírodních ingrediencí, pečlivě vybraných pro své zkrášlující vlastnosti, s naprostým respektem k přírodě a s uvědomělým přístupem k zemědělskému pěstování.

Vícesmyslový zážitek prostřednictvím přírodních, ekologických produktů na tělo a vlasy, které vás pohltí krásou přírody, aniž by se opomíjela základní rafinovanost a kvalita produktu kompletně vyrobeného v Itálii a určeného pro každého. Fragile Cosmetics využívá sílu tělových a vlasových produktů s organickými, udržitelnými a ekologickými složkami, s vůní a balením unisex pro milovníky přírody.

Zobrazit více
Rychlé doručení s láskou a péčí
Balíčky zasíláme jako by to byl dárek pro naše blízké
Jsme tu pro vás
Pokud si nevíte rady, rády vám pomůžeme
Doprava ZDARMA nad 1700 Kč
Získejte dopravu zdarma k vaší objednávce
Ke každé objednávce vzoreček zdarma
Jako dárek vám vždy přibalíme nějaký vzoreček
Široký výběr
V naší nabídce máme více jak 50 značek
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR