Přehled recenzí
Neco uzasneho. Ten pocit, kdyz se ta krasne zenska a noblesni vune vsakuje do kuze... nejde se pri tom necitit jako princezna :-)
Ověřený emailový kontakt
Nádherně z podpaží voní, a to po celý den!
Ověřený emailový kontakt
No vune je proste uchvatna, sice vic vanilkova nez bych cekala, ale porad dokola se ocichavam a nemuzu prestat. A po rozetreni je kuze tak uzasne jemna,hebka a vlacna. No nemuzu nic vytknout, miluju tyhle vonave a uzasne vecicky.
Ověřený emailový kontakt
No to je jak sen! Te vune se nemuzu nabazit! Nejde ani popsat jak jemne a nadherne voni. Kdyz trochu zmekne tak se nadherne roztira, je to jako afrodiziakum na vsechny moje smysly. Rozhodne poridim dalsi a pak zas dalsi.. :) doporucuju vsema deseti
Ověřený emailový kontakt
Nemám ještě úplně "zralou" pleť, ale za to ji mám suchou a tato maska mi dělá vyloženě dobře. Plní, co slibuje. Vůbec nedráždí. Vůní mě úplně nenadchla, ale za ten efekt jí to ráda odpustím.
Ověřený emailový kontakt
Používám už druhé velké balení, což už prozrazuje mnohé... Mám suchou pleť a používám ho dvakrát denně místo krému. Nanáším ho na navlhčenou pleť, aktuálně v kombinaci s pleťovým tonikem stejné značky a úplně mi to stačí. Rychle se vsákne, skutečně pleť probudí. Pleť potom není mastná a může dýchat. Vůně pro mě nebyla láska na první přičichnutí, ale čím déle sérum používám, tím ji mám radši. Poměrně výrazná je v něm vůně šípkového oleje. Mám ráda i tu krásnou barvičku, ale nemusíte se bát - nebarví.
Ověřený emailový kontakt
Rychlé doručení s láskou a péčí
Balíčky zasíláme jako by to byl dárek pro naše blízké
Jsme tu pro vás
Pokud si nevíte rady, rády vám pomůžeme
Doprava ZDARMA nad 1700 Kč
Získejte dopravu zdarma k vaší objednávce
Sleva na platbu převodem
Využijte slevu na platbu převodem
Slevový kód každý rok k vašim narozeninám jako dárek
Zadejte své datum narozenin a sms Vám pošleme narozeninový kód




































































































































