Uvítejme letos jaro s kolekcí svíček JOIK HOME & SPA

Jemné světlo hořící svíčky máme spojené zejména s podzimním a zimním obdobím, kdy nám plamen dodává hřejivý pocit a laskavou domácí pohodu. S námi můžete tyto příjemné pocity zažívat i s blížícím se jarem, protože jsme pro vás právě naskladnily nádhernou kolekci JOIK HOME & SPA jarních svíček.

S jarem se probouzí příroda

Dny jsou každým dnem delší, příroda se pozvolna probouzí a přírodou se začíná linout vůně prvních jarních květin. Zkrátka, atmosféra blížícího se jara na nás dýchá z každého směru. S novou kolekcí svíček od Joik budete mít pocit, jako by vám jarní louka květin rozkvetla doma :-) A nebudete muset chodit daleko, stačí nahlédnout sem, vybrat některou z jarních vůní svíček JOIK HOME & SPA a nechat se s námi unášet na vlně jarní pohody.

Barevné jaro

Snažíme se pro Vás, naše zákaznice a zákazníky vybírat jen to nejlepší a ani svíčky nejsou výjimkou. Všechny jsou poctivě vyrobené pouze z přírodního rostlinného vosku, takže se nemusíte obávat žádných nežádoucích zplodin. Navíc vás učarují opravdu nápadité obaly, které budete moci dále využít a ty jedinečné vůně....o těch se už můžete už přesvědčit sami :)

Recenze e-shopu
100%
bleskurychlé odeslání zboží ,přehledný eshop ,krásně zabalený, voňavý balíček je potěšení rozbalovat
100%
100%
Výborná komunikace, expresní dodávka zboží
100%
Rychlé odeslání, krásně zabalené, top produkty.
100%
Bleskové doručení do druhého dne
100%
100%
V tomto eshopu nakupuji pravidelně už pár let. Servis je od počátku bezchybný, nikdy jsem s ničím neměla problém. Nabídka značek je velmi pestrá a ceny jsou fajn.
100%
Super přírodní kosmetika na jednom místě. Objednávala jsem zde už několikrát. Rychlé dodání a krásně zabaleno. Děkuji
100%
Velký výběr ,Kvalitní zboží ,Rychlé dodání
100%
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR