Vánoční dárky pro tatínky a dědečky

Minulý týden jsme si pro Vás připravily tipy na dárky pro maminky a babičky a tento týden se  budeme věnovat tatínkům a dědečkům. I pro ně totiž můžete v e-shopu najít pár kosmetických kousků, které nejen hezky vypadají, ale jsou zároveň i praktické.

Péče o obličej

Mužská pleť je trošku jiná než ta ženská, ale péči potřebuje také. Váš táta nebo dědeček by tak neměli zapomínat na hydratační pleťové krémy, které pokožku chrání a vyživují. Líbit by se jim mohl Hydratační krém pro muže od Dulcia Natural nebo Krém na obličej Spicy od Biofficina Toscana. Mnozí muži se pyšní krásnou bradkou nebo vousy, ale pravdou je, že pokožka pod vousy může být velmi citlivá, zarudlá, suchá až šupinatá. Ale i s tím si umí přírodní kosmetika poradit. Pokožka může být hydratovaná a vousy vyživé, jemnější a mírně zafixované. Toho lze docílit například séry na vousy nebo balzámy od Mylo.

Vánoční dárky pro tatínky a dědečky

Holení

Holí se Váš táta nebo dědeček? Sestavte jim balíček kompletní péče na holení. Koupit do něj můžete Pánský holicí krém od Joik nebo Pěnu na holení od Soaphoria. Na dokonale jemné oholení poslouží holicí strojek od Preserve, který je vyroben z jogurtových kelímků a je plně recyklovatelný. A na závěr, aby byla pokožka po holení jemná a regenerovaná, pomůže Balzám po holení s Aloe Vera od Dulcia Natural nebo Ošetřující olej po holení od Navia.

Vánoční dárky pro tatínky a dědečky

Skvělá koupel

Sprchový gel nebo tuhé mýdlo používá každý z nás, a proto je to ideální a voňavý dárek. Sprchový gel Soapgasm Muž překvapí svou svěží vůní. Mátový olej na sprchování od Joik připomene léto. Po kontaktu s vodou se přemění do jemné pěny a šetrně očistí pokožku od nečistot. V nabídce najdete také tuhá mýdla určená přímo pro muže. A i tatínek si může oblíbit tuhý šampon. Vybírat se dá z velkého množství zajímavých vůní, například Tea Tree a Lemongras od Ponia, Svěží ráno nebo Kapitán od MusK a nebo tuhý šampon Bradáč od Savonu.

Vánoční dárky pro tatínky a dědečky

Možností kombinovat, a poskládat si tak svůj balíček jako dárek pro tatínka nebo dědečka, je opravdu mnoho. Pokud si ale stále ještě nejste jistí výběrem, určitě mi napište na poradna@krasnakazdyden.cz. Spolu vykouzlíme kouzelné Vánoce!

Recenze e-shopu
90%
Myslí ekologicky
Uvítala bych, kdyby byla expirace produktů v eshopu vždy uvedena. Myslím, že toho není zcela jednoduché docílit.
100%
rychlost,přehlednost,bezpečně zabaleno,pokaždé příjemná zkušenost
100%
100%
100%
100%
Výběr zboží,Ceny,Rychlost doručení
100%
100%
100%
Pečlivě vybrané produkty, rychlost doručení, zákaznický servis, široká nabídka
100%
Komunikace, rychlost, přehlednost....
Nic
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR