1 500 Kč zdarma Nakupte ještě za 1 500 Kč a máte dopravu zdarma!

Značky

Všechny značky, které v mém obchůdku najdete, pečlivě vybírám a nejprve jejich produkty sama zkouším. Polovina z výrobců pochází buď od nás z České republiky nebo ze Slovenska. Měla jsem možnost se s mnohými z těchto výrobců setkat osobně a jsem za to moc ráda. Jsou to úžasní a inspirativní lidé vyrábějící své produkty srdcem. Zároveň velmi ráda podpořím malé prodejce, kteří mnohdy kvalitou svých výrobků mohou konkurovat jiným "světovým" značkám.

100% Pure

Produkty 100% Pure

100% PURE® je nejen název, ale především vyjádření čistého složení všech produktů této značky. 100% PURE® vyrábí nejčistší produkty a podporuje zdravější životní styl. Dekorativní kosmetika 100% PURE® je barvená ovocem, zeleninou, čaji a dalšími rostlinnými pigmenty, které obsahují velké množství vitamímů, antioxidantů a dalších rostlinných živin, které činí pleť krásnější.

Almara Soap

Produkty Almara Soap

Almara Soap představují mýdla vyrobená s láskou a nadšením tradičním postupem výroby za studena. Mísí se tak rostlinné oleje s přírodními esencemi, vonnými oleji, bylinkami a kořením. Každé mýdlo má svou unikátní recepturu, takže si vybere jak pleť suchá a citlivá, tak i ekzematická, mastná a aknózní. A pokud máte pleť normální a bezproblémovou, tak můžete sáhnout nejen po těch klasických mýdlech, ale i tzv. “fancy”, která mají krásný barevný a zářivý vzhled.

Biofficina Toscana

Produkty Biofficina Toscana

Značka Biofficina Toscana vznikla s přáním naplnit vizi dvou mladých žen – dát dohromady 100 % přírodní kosmetiku šetrnou k životnímu prostředí s lokálními surovinami místních zemědělců. V produktech se kombinují ty nejlepší toskánské ingredience (rakytníkový olej, extra panenský olivový olej nebo med z pláží a kopců kolem Luccy) s těmi nejkvalitnějšími účinnými látkami a patentovanými přírodními výtažky.

Biosolis

Produkty Biosolis

Biosolis je přírodní organická kosmetika certifikovaná autoritou ECOCERT Greenlife podle standardů ECOCERT. Její výrobky chrání pokožku před slunečním zářením a zároveň ji přirozeně vyživují. Produkty byly vyvinuty v souladu se všemi evropskými normami pro ochranu pokožky před slunečním zářením, obsahují minerální filtry bez nanočástic.

Cosm'etika

Produkty Cosm'etika

Cosm'etika je značka přírodní dekorativní kosmetiky. Zrodila se za účelem vytvořit kosmetiku, která splňuje požadavky moderní ženy na přírodní a dlouhotrvající líčení. Produkty jsou vysoce kvalitní, vyráběné šetrně s ohledem k životnímu prostředí a vhodné také pro vegetariány a vegany. Díky pečlivě zvolenému podílu minerálů a pečujících látek je tato značka vhodná i pro tu nejcitlivější pleť.

Cosmetikabio

Produkty Cosmetikabio

Značka Cosmetikabio představuje péči a hennové barvy na vlasy. Kolekce veganských bio barev na vlasy a péče je 100 % přírodní, poskytuje vlasům extrémní lesk, nevysušuje vlasy ani pokožku hlavy a obsahuje pečující složky, které navíc jejich kondici zlepšují.

Couleur Caramel

Produkty Couleur Caramel

Francouzská značka Couleur Caramel byla na trh uvedena v roce 2003 jako první profesionální dekorativní kosmetika v bio kvalitě. Cílem značky je dělat ženy nejen krásné, ale i zdravé a zodpovědné vůči životnímu prostředí. Tyto špičkové bio produkty splňují vysoká kritéria profesionální a vizážistické kosmetiky vhodné i pro ženy s extrémně citlivou pletí.

Crazy Rumors

Produkty Crazy Rumors

Značka Crazy Rumors představuje úžasné přírodní produkty pro péči o rty – balzámy mnoha příchutí a vůní. Balzámky jsou vyrobené z přírodních ingrediencí jako je bambucké máslo a jojobový olej, ochucené jen těmi nejlepšími přírodními příchutěmi a čistými esenciálními oleji, lehce oslazené stévií, takže nejen úžasně voní, ale i skvěle chutnají. Balzámky jsou veganské a nejsou testované na zvířatech.

Dulcia natural

Produkty Dulcia natural

DULCIA natural je slovenská přírodní a ručně vyráběná kosmetika založená na bázi rostlinných a bylinných extraktů, čistých esenciálních olejů, vzácné růžové vody a aloe vera. Tyto dary přírody jsou využívány, aby byly naším každodenním zdrojem krásy, harmonie a potěšení. Sortiment značky je neustále doplňován a rozšiřován na základě potřeb zákazníků.

EcoEgg

Produkty EcoEgg

Společnost EcoEgg vyrábí ekologické výrobky, které neobsahují žádné škodlivé chemikálie, jsou šetrné k životnímu prostředí a vhodné pro zdraví nás všech. Výrobky jsou vyráběny ve Velké Británii, dermatologicky testované a zároveň nejsou testovány na zvířatech. Jako první se zrodilo Eco prací vejce a to kvůli nedostatku účinných přírodních alternativ k chemickým pracím produktům. Postupně se rodina EcoEgg rozrostla o řadu dalších zajímavých produktů, které mohou být věrnými společníky i ve Vaší domácnosti.

Everyday Minerals

Produkty Everyday Minerals

Značka Everyday Minerals pochází z Texasu a její ručně vyráběné produkty obsahují jen ty nejlepší ingredience. Everyday Minerals si dává za cíl pomoci ženám, aby se cítily sebevědomé a přirozeně krásné. Díky bohatému výběru odstínů minerálních make-upů si každá žena najde přesně ten odstín, který bude vyhovat její pleti. Všechny produkty jsou 100% veganské, udržitelné a nejsou testované na zvířatech.

GlossWorks

Produkty GlossWorks

GlossWorks představují nové laky na nehty, které jsou šetrné, protože neobsahují devět nejčastějších chemických složek jako běžné laky (tzv. 9-FREE). Mají gelovou strukturu a jsou velmi lesklé. Všechny laky jsou veganské a netestované na zvířatech.

Jack N' Jill

Produkty Jack N' Jill

Jack N' Jill založili manželé Justin a Rachel z Austrálie. Po narození jejich prvního dítěte se rozhodli vytvořit tu nejbezpečnější a nejchutnější zubní pastu pro děti. To se jim povedlo a zubní pasta je nyní dostupná v pěti příchutích. Kromě zubní pasty Justin a Rachel navrhli a vyrobili také první dětské zubní kartáčky z kukuřičného škrobu, silikonové kartáčky pro péči od prvního zoubku, které jsou vyrobeny z lékařského a potravinářského silikonu, kelímky z bambusových a rýžových plev a pouzdra ze 100 % přírodní bavlny. Balení produktů jsou navržena tak, aby byla minimalistická, recyklovatelná a bez BPA.

Jāsön

Produkty Jāsön

Značka JĀSÖN se při výrobě svých produktů snaží používat jednoduché, ověřené a zdravé suroviny. Zároveň se drží několika pravidel, mezi které patří například výběr bezpečných, jemných a efektivních ingediencí, neustálá inovace a zlepšování. V žádném případě netestují na zvířatech.

Joik

Produkty Joik

JOIK produkty pocházejí z Estonska, které je krajinou přírody. Spojení s ní je tak důležitou součástí života místních lidí, stejně tak i lidové tradice, které jsou přenášeny z generace na generaci. JOIK spojuje starodávné dovednosti a znalosti o tom, jak používat rostliny ve prospěch našeho zdraví a krásy s moderním výzkumem a výrobními technologiemi. V JOIK produktech najdete pouze ty nejlepší ingredience nejvyšší kvality od uznávaných lokálních výrobců. Koncentrace jednotlivých složek jsou vždy počítány tak, aby poskytovaly co nejefektivnější přínos. Zároveň každá ze složek má svůj konkrétní účel. Výrobky tak dodávají to, co slibují.

Krásná Každý Den

Produkty Krásná Každý Den

Nákupem dárkového poukazu dáváte svým blízkým možnost vybrat si z e-shopu v dané částce cokoli, co oni sami skutečně potřebují a co jim udělá tu největší radost.

MusK

Produkty MusK

Cílem této značky je dělat věci jednoduše a srozumitelně. Aby každý rozuměl složení, věděl přesně co jeho mýdlo obsahuje i bez použití slovníku. Mýdla obsahují pouze přírodní složky, z nichž naše pokožka dokáže čerpat nejvíce. Jednotlivé složky jsou vybírány velmi svědomitě s ohledem na životní prostředí. Mýdla neobsahují žádný palmový olej ani živočišné tuky a navíc téměř polovina z nich je vhodná i pro vegany.

Mylo

Produkty Mylo

Za značkou Mylo stojí Barb ze Slovenska. Najdete u ní kosmetiku pro celou rodinu i pro vašeho čtyřnohého miláčka. Každý výrobek je do detailu promyšlený - od receptury až po ručně vyrobený obal s ohledem na ekologii. Barb klade důraz na celkový dojem z produktu, který by měl očarovat a být požitkem pro Vaše smysly. 

Navia

Produkty Navia

Název NAVIA je odvozený od latinského výrazu SÍLA PŘÍRODY. Navia je přírodní slovenská ručně vyráběná kosmetika. Její zakladatelka paní Martina se snaží vytvářet produkty s jednoduchým složením, ale vysokým obsahem přírodních účinných látek, které přirozeně podporují funkci naší pokožky.

Organyc

Produkty Organyc

Organyc je první ženská a dětská hygienická řada vyrobená ze 100% biologické bavlny, bělené bez chlóru. Všechny produkty jsou certifikované ICEA a SOIL ASSOCIATION a jsou 100% rozložitelné a kompostovatelné.

Ponio

Produkty Ponio

Ponio je slovenská značka ručně vyráběné kosmetiky - přírodních mýdel, masážních kostek, deodorantů a šampuků (tuhých šamponů). Výrobky jsou všechny ručně dělané v menších množstvích s maximální poctivostí, abyste dostali do rukou vždy kvalitní produkt. Výrobce používá vlastní receptury a postupy, které neustále zdokonaluje, neboť spokojenost zákazníků je pro něho na prvním místě.

Soaphoria

Produkty Soaphoria

Přírodní a organická kosmetika Soaphoria má za základ rostlinné oleje, které jsou zpravidla lisované za studena. Dále je obohacena květovými vodami, extrakty z léčivých bylin, blahodárnými jíly, minerály, éterickými oleji, medem a včelím voskem, vitamínem C a E a koenzymem Q10. Všechny produkty jsou výsledkem každodenní ruční práce, kterou s radostí vykonávají členové týmu Soaphoria.

Stop the Water While Using Me!

Produkty Stop the Water While Using Me!

Značka Stop the Water While Using Me! vyrábí přírodní a veganské produkty, jejichž samozřejmostí je to, že nejsou testované na zvířatech (ani žádné jejich složky). Navíc název značky sám o sobě vybízí lidi k tomu, aby zbytečně neplýtvali vodou - Když mě používáš, zastav vodu! Velkou roli u těchto produktů hrají také suroviny, ze kterých jsou vyrobeny - jsou v souladu s nejvyššími standardy pro certifikovanou přírodní kosmetiku.

Taoasis

Produkty Taoasis

Taoasis si zakládá na třech pilířích výroby - jsou znalci v oboru aromaterepie, všechny produkty mají vysokou kvalitu a jsou 100% přírodní a při výrobě jsou používány převážně suroviny z lokálního zemědělství a z obnovitelných zdrojů. Díky tomu vznikají jedinečné vůně a parfémy, které mají silné aromaterapeutické účinky, dokáží zlepšit náladu, uklidnit i povzbudit a příjemně naladit. Vůně Taoasis nesou certifikát biodynamického zemědělství Demeter.

Voono

Produkty Voono

Vysoká kvalita, žádné umělé, konzervační látky ani žádná tajemství ve složení a výrobě – to jsou hlavní důvody, díky kterým se VOONO stane i Vaší oblíbenou kosmetikou. Exkluzivní česká přírodní značka se inspirovala tisíci lety prověřenými postupy v oblasti péče o tělo i ducha a dala vzniknout jedinečné 100% bylinné řadě kosmetiky.

Yope

Produkty Yope

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč jsou Vaše ruce po umytí sice čisté, ale o chvíli později je kůže na nich nepříjemně suchá? Buď to může být špatnou kvalitou vody, ročním obdobím a nebo nejčastěji u velmi levných mýdel umělými látkami, které obsahují. Máte tak možnost používat kvalitnější mýdla, která jsou ale často velmi drahá. A proto si zakladatelé značky Yope řekli, že začnou vyrábět tekutá mýdla a mycí prostředky, které mají velmi dobrou kvalitu, budou přírodní a šetrné k pokožce, příjemně a přirozeně vonící, zabalené v moderním balení a v neposlední řadě budou za dobrou cenu.