#3 NÁKUPNÍ TAŠKA

Vyber si nebo si najdi plátěnou tašku, kterou budeš používat k nákupům místo igelitových tašek.

Igelitové nákupní tašky najdete skoro všude. Ať už to jsou supermarkety, prodejny s elektrem, drogerie, lékárny a mnohé jiné. Do obchodů byly zavedeny v roce 1970 se záměrem usnadnit zákazníkům nákupy. To se jistě bezesporu povedlo. Problém je ale v tom, že těchto igelitových tašek spotřebujeme více, než se možná původně zamýšlelo. Týdně jich mnozí z nás k nákupům potřebují hned několik a často se jedná o jednorázové použití. A v závislosti na prostředí trvá i desítky let, než se taková igelitová taška rozloží. Řešením, jak používat méně igelitových tašek nebo v ideálním připadě vůbec žádné, jsou látkové tašky.

Látkové tašky používáme už poměrné dlouho, takže to pro nás nebyla vlastně žádná změna. Pořídili jsme tři větší a jsou naproto perfektní. Prostorné, lehoučké a dají se složit tak, že nevadí ani v žádné (větší) kabelce. Člověk je tak může mít vždy při sobě i pro případ neplánovaného nákupu. A dají se samozřejmě používat i na nošení jiných věcí, než jen nákupů. Používáme je opravdu denně.

Takže u nás látkové tašky určitě ano. A jak jste na tom vy?

Recenze e-shopu
100%
V tomto eshopu nakupuji pravidelně už pár let. Servis je od počátku bezchybný, nikdy jsem s ničím neměla problém. Nabídka značek je velmi pestrá a ceny jsou fajn.
100%
Super přírodní kosmetika na jednom místě. Objednávala jsem zde už několikrát. Rychlé dodání a krásně zabaleno. Děkuji
100%
Velký výběr ,Kvalitní zboží ,Rychlé dodání
100%
100%
100%
Rychlé dodání
100%
Dárkový poukaz mi byl doručen hned následující den
90%
100%
100%
Líbí se mi produkty, kvalita a krása zabalení a rychlost doručení. Určitě doporučuji!!!
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR