4 kroky péče o ruce

✅ v zimních měsících dostávaly naše ruce zabrat. Mráz, střídání teplot, dezinfekce, časté mytí rukou, nebo přetopené místnosti, to jsou faktory, které pokožce rukou příliš nesvědčí. Čím déle zima trvá, tím více je pokožka rukou vystavena nepříznivým vlivům, které ji narušují.

 

4 kroky péče o ruce

Jak o ruce po zimě pečovat? S námi máte řešení na dosah :)

✅ nebudete muset dlouze tápat mezi regály a přemýšlet, co na ruce pořídit, protože u nás nabízíme dokonale vyladěnou sadu, díky které vám nebude vůbec nich chybět, ani přebývat. A výsledek? Jednoznačně dokonalý! :)

 

Krok 1 - správný peeling

✅ je důležité pravidelně odstraňovat odumřelé buňky a usnadňovat tak přístup kosmetickým produktům prostupovat více do hloubky. Peeling určený speciálně na ruce šetrně odstraní odumřelé buňky a organické oleje pokožku zjemní a vyživí. Neznáme nic lepšího pro sametově jemné ruce :)

Jak na správnou péči o pokožku v zimě?

Krok 2 - hydratace a zvláštní péče pro jemnou kůži v okolí nehtů

✅ Včasná a pravidelná hydratace zamezí bolestivému popraskání kůže, nebo svědění. 

✅ Lehké a rychle se vstřebávající, ale zároveň hloubkově hydratující mléko na ruce v praktickém balení, to je pro chladné dny to pravé ořechové. Do kabelky, do batohu, na kancelářský stůl, všude, kde potřebujete, s sebou můžete mít a co nejčastěji využívat Rychle se vstřebávající krém na ruce. O ruce pečuje, chrání je a vyživuje.

Jak na správnou péči o pokožku v zimě?

✅ Jak už jsme zmiňovaly, neméně důležitá je i péče o jemnou kůži v okolí nehtů. Správnou péčí zabráníte drobným poraněním, ochráníte ji před infekcemi, podpoříte a posílíte růst nehtů. Hydratační olej s organickým neemem bude tou pravou volbou. 

Jak na správnou péči o pokožku v zimě?

 

Krok 3 - intenzivní péče

✅ ✅ Ochrana, hydratace, výživa a regenerace. Za vším stojí Zvláčňující a obnovující balzám na ruce a nohy. Pro okamžitou hydrataci naneste slabou vrstvu na ruce, nebo nohy. Pro intenzivní hydrataci naneste silnější vrstvu a nechte působit přes noc.

 

 

4 kroky péče o ruce

Krok 4 - povolejte na pomoc rukavice

✅ Pro hloubkovou hydrataci a regeneraci naneste na pokožku rukou před spaním silnější vrstvu JOIK ORGANIC Zvláčňujícího a obnovujícího balzámu a zabalte do bavlněných rukavic. Ráno se probudíte jako znovuzrození :)

4 kroky péče o ruce

Recenze e-shopu
90%
Myslí ekologicky
Uvítala bych, kdyby byla expirace produktů v eshopu vždy uvedena. Myslím, že toho není zcela jednoduché docílit.
100%
rychlost,přehlednost,bezpečně zabaleno,pokaždé příjemná zkušenost
100%
100%
100%
100%
Výběr zboží,Ceny,Rychlost doručení
100%
100%
100%
Pečlivě vybrané produkty, rychlost doručení, zákaznický servis, široká nabídka
100%
Komunikace, rychlost, přehlednost....
Nic
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR