Argital Rozjasňující krém se zeleným jílem Pelle di Luna 30 ml
Argital Rozjasňující krém se zeleným jílem Pelle di Luna 30 ml
Rozjasňuje a zesvětluje pleť obličeje, vyživuje ji a hydratuje. Se zeleným jílem, smilem, měsíčkem, růží stolistou a damašskou.
Rozjasňující krém se zeleným jílem „Pelle di Luna“ byl speciálně formulován pro rozjasnění a zesvětlení pleti v obličeji.
Výraz „Pelle di Luna“ se v Itálii používá pro krásnou pleť, jež je připodobňována k tváři Luny. Rozumí se tím rozjasněná, svěží, hebká a pružná pleť.
Aktivní složky obsažené v růži a zeleném jílu, spolu se smilem italským, benzoe a verbenou mají zesvětlující účinky na pleť, činí ji rozjasněnou, čistou a zářící.
Čistý mandlový olej, kakaové máslo a rostlinný glycerín pleť vyživují, hydratují a chrání.
Použití: Naneste malé množství krému na vyčištěnou pleť a jemně vmasírujte konečky prstů jemnými krouživými pohyby*. Pro každodenní použití, ráno a večer.
*Už jen samotný krouživý pohyb pomáhá zlepšit cirkulaci tekutin v tkáních. Po směru hodinových ručiček se doporučuje na severní polokouli a proti směru hodinových ručiček na jižní polokouli.
Certifikace: COSMOS, BIO (ICEA)
100% z celkového složení je přírodního původu.
Neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty, vůně, barvy..), minerální oleje a GMO.
Neobsahuje žádné živočišné látky - VeganOK.
Obsahuje extrakty ze smilu italského, měsíčku lékařského, z okvětních plátků růže stolisté a verbeny, čisté GOLD esenciální oleje z citronu, litsey cubeby, lavandinu, benzoe, bergamotu, mandarinky a damašské růže, čistý mandlový olej, kakaové máslo, gel ze zeleného jílu a kyselinu mléčnou.
Aqua - Helichrysum Italicum Flower (květy smilu italského) Extract – Calendula Officinalis Flower (měsíček) Extract – Rosa Centifolia Flower (okvětní plátky růže stolisté) Extract - Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej) - Glycerin1 – Polyglyceryl-6 Distearate2 (rostlinný emulgátor) – Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein/Glyceryl Stearate/Cetearyl Alcohol2 (rostlinný emulgátor) – Cetyl Alcohol2 (rostlinný emulgátor) – Alcohol – Verbena Officinalis Flower (květy verbeny) Extract - Xanthan gum3 – Citrus Limon Peel (citron) Oil* - Litsea Cubeba Fruit (litsea cubeba) Oil* - Theobroma Cacao Butter (kakaové máslo) - Lavandula Hybrida (lavandin) Oil* - Berberis Vulgaris Bark (dřišťál) Extract – Styrax Benzoin Resin (benzoe) Extract - Solum Fullonum (zelený jíl) – Citrus Bergamia Nobilis Peel (bergamot) Oil Expressed* - Lactic Acid (kyselina mléčná) – Citrus Nobilis Peel (mandarinka) Oil* - Rosa Damascena Flower (květy damašské růže) Oil*.
*Esenciální oleje obsahují: Citral, Limonene, Geraniol, Linalool, Citronellol.
BIO složky: Helichrysum Italicum Flower Extract - Calendula Officinalis Flower Extract - Rosa Centifolia Flower Extract - Prunus Amygdalus Dulcis Oil – Alcohol - Verbena Officinalis Extract - Citrus Limon Peel Oil - Theobroma Cacao Butter - Lavandula Hybrida Oil - Citrus Bergamia Peel Oil Expressed.
Rádi bychom Vás upozornili, že i přes pravidelnou aktualizací informací o produktech od dodavatelů se seznam použitých ingrediencí může lišit.
Skladování
Přírodní kosmetiku je nejlepší skladovat na chladnějším a suchém místě. Nevystavujte ji přímému slunečnímu záření, ani mrazu. Sluneční záření ji totiž může znehodnotit nebo snížit dobu expirace. Zároveň při používání kosmetiky dodržujte hygienická doporučení, například u produktů v kelímku používejte na jejich nabírání kosmetickou špachtličku, produkty po použití vždy uzavírejte a udržujte v čistotě okraje lahviček. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Upozornění
Určeno pouze k vnějšímu použití. Avšak ani přírodní kosmetiku nepoužívejte na otevřené rány. Tento produkt neslouží k diagnostice, ani předcházení nebo léčení jakékoli nemoci. Při zasažení očí vyplachujte alespoň 15 minut vlažnou vodou od vnitřního koutku k vnějšímu. V případě, že nosíte kontaktní čočky, před vymýváním je odstraňte. Pokud dojde k podráždění, vyhledejte pomoc lékaře. Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. patch test, tj. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24 hodin. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud se po aplikaci projeví alergická reakce, povrch pokožky omyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu, vyhledejte lékařskou pomoc.
Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek















































































































































