BIOglide Natural 40 ml

Přírodní a veganské lubrikační gely BIOglide jsou velmi kvalitní lékárenské lubrikanty. Přírodní lubrikační gel Natural je zcela bez vůně a příchuti. Byl speciálně vyvinut pro podporu vaginální vlhkosti. Tento lubrikační gel díky své vysoké kvalitě a citlivému složení vydrží nekonečně dlouho a není potřeba jej nanášet... více
123.14 Kč bez DPH
Skladem
149 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Doprava ZDARMA nad 1500 Kč
Získejte dopravu zdarma k vaší objednávce
Kód: 5092
EAN: 4028403118975
Výrobce: BIOglide
90%
2 recenze
Popis a parametry
Recenze (2)
Diskuse

BIOglide Natural 40 ml

Přírodní a veganské lubrikační gely BIOglide jsou velmi kvalitní lékárenské lubrikanty.

Přírodní lubrikační gel Natural je zcela bez vůně a příchuti. Byl speciálně vyvinut pro podporu vaginální vlhkosti. Tento lubrikační gel díky své vysoké kvalitě a citlivému složení vydrží nekonečně dlouho a není potřeba jej nanášet opakovaně během milování. Rostlinný glycerin garantuje optimální klouzavost a odstraňuje nepříjemné pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice. Gel BIOglide je 100% kompatibilní s kondomy. Dopřejte si intimitu bez nepříjemných pocitů a ekologicky! :)

- 100% BIO složení - Vysoce efektivní s dlouhotrvajícím účinkem - Schválen jako lékařský výrobek - Vhodný pro použití s kondomy a milostnými hračkami - 100% bez syntetických barviv a vůní a umělých konzervantů - 100% bez silikonů a látek na bázi ropy (PEG) - Podléhá přísným kontrolám kvality - Rozpustný ve vodě, smyvatelné a bez obsahu olejů - Dermatologicky a klinicky testován - Vhodný i pro orální styk - Mimořádně přátelský k pokožce - pH optimalizovaný - Nabízí unikátně dlouhotrvající lubrikační vlastnosti

ParametryPorovnání
Použití
Upozornění
Určeno pouze k vnějšímu použití. Avšak ani přírodní kosmetiku nepoužívejte na otevřené rány. Tento produkt neslouží k diagnostice, ani předcházení nebo léčení jakékoli nemoci. Při zasažení očí vyplachujte alespoň 15 minut vlažnou vodou od vnitřního koutku k vnějšímu. V případě, že nosíte kontaktní čočky, před vymýváním je odstraňte. Pokud dojde k podráždění, vyhledejte pomoc lékaře. Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. patch test, tj. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24 hodin. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud se po aplikaci projeví alergická reakce, povrch pokožky omyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu, vyhledejte lékařskou pomoc.
Objem
40 ml
Vůně
Bez vůně
Obal
Plastový
Lokální výrobce (CZ a SK)
Ne
Původ značky
Německo
Dle certifikace
Vegan
Skladování
Přírodní kosmetiku je nejlepší skladovat na chladnějším a suchém místě. Nevystavujte ji přímému slunečnímu záření, ani mrazu. Sluneční záření ji totiž může znehodnotit nebo snížit dobu expirace. Zároveň při používání kosmetiky dodržujte hygienická doporučení, například u produktů v kelímku používejte na jejich nabírání kosmetickou špachtličku, produkty po použití vždy uzavírejte a udržujte v čistotě okraje lahviček. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Složení
Glycerin, Aqua, Sodium Lactate, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Lactic Acid
Celkové hodnocení:
90%
Radka K.
100%
Natálie P.
80%

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

BIOglide Natural 40 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Recenze e-shopu
100%
Jako vždy skvělá komunikace. Velký výběr produktů a bleskové dodání.
100%
bleskurychlé odeslání zboží ,přehledný eshop ,krásně zabalený, voňavý balíček je potěšení rozbalovat
100%
100%
Výborná komunikace, expresní dodávka zboží
100%
Rychlé odeslání, krásně zabalené, top produkty.
100%
Bleskové doručení do druhého dne
100%
100%
V tomto eshopu nakupuji pravidelně už pár let. Servis je od počátku bezchybný, nikdy jsem s ničím neměla problém. Nabídka značek je velmi pestrá a ceny jsou fajn.
100%
Super přírodní kosmetika na jednom místě. Objednávala jsem zde už několikrát. Rychlé dodání a krásně zabaleno. Děkuji
100%
Velký výběr ,Kvalitní zboží ,Rychlé dodání
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR