EcoEgg

Kdo pravidelně chodíte na stránky obchůdku tak už určitě víte, že v hlavním menu najdete novou kategorii domácnost. A jedna z prvních značek, která se v této kategorii objevila, byla EcoEgg.

EcoEgg je společnost vyrábějící ekologické výrobky, bez obsahu škodlivých látek. Jejich produkty jsou tak šetrné nejen k nám, ale i životnímu prostředí.

Prvním produktem této značky bylo Eco prací vejce. Je dermatologicky testované, hypoalergenní, určené pro citlivou pokožku a vhodné i pro praní dětského prádla a dětských plenek. Nedráždí ani pokožku s atopickým ekzémem. A ušetří i naše peněženky - můžete zakoupit vejce, které vydrží přibližně na jeden rok praní prádla. Vložíte ho pouze do bubnu pračky a nepotřebujete žádný dodatečný prací prášek, gel nebo tablety. U nás doma ho testujeme vice než 3 měsíce a vypadá to, že už se ke klasickým pracím práškům nikdy nevrátíme :-)

EcoEgg vyrábí i další produkty, mezi které patří například:

  • vejce do sušičky
  • detoxikační tablety do pračky
Recenze e-shopu
100%
100%
Výborná komunikace, expresní dodávka zboží
100%
Rychlé odeslání, krásně zabalené, top produkty.
100%
Bleskové doručení do druhého dne
100%
100%
V tomto eshopu nakupuji pravidelně už pár let. Servis je od počátku bezchybný, nikdy jsem s ničím neměla problém. Nabídka značek je velmi pestrá a ceny jsou fajn.
100%
Super přírodní kosmetika na jednom místě. Objednávala jsem zde už několikrát. Rychlé dodání a krásně zabaleno. Děkuji
100%
Velký výběr ,Kvalitní zboží ,Rychlé dodání
100%
100%
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR